Jump to content
Guest japan

Civic 160 кончета за 2000eur

Recommended Posts

Guest ADH-Honda

Съмнявам се че е истина това :D Първо защото - на снимката това е СИВИК 5-а генерация "COUPE". Специално КУПЕТО се произвежда от 1993-а до 1996-а включително (за разлика от Седана и Хечбека които са от 1991-а до 1995-а година) - т.е. ПОНЕ годината на производство (01/1996) съвпада. НО, главната причина която ме кара да мисля че това е ФАЛШИВА обява е по простата причина че - СИВИК 5-а генерация, версия КУПЕ НЕ СЕ Е предлагала с B16A2 мотор ;) Това НЕпречи "aftermarket" на този автомобил да са слагани и мотори от Integra TYPE R (B18C5 примерно ;):unsure: ), но....това са други теми. Пък и специално тази снимка на това купе :sick: - виждал съм я десетки пъти в нета - това е тунингована кола от фирмата "VeilSide ;) Или казано по друг начин - това е абсолютно същия "body kit" за CIVIC COUPE, който е използван и за трите КУПЕТА от филма :ph34r: "Бързи и яростни" ;) - за този филм всички коли са с ПОНЕ оптичен тунинг направен от тази фирма - "VeilSide".

 

Така че....едвали е истина това ;)

 

Пък и да беше истина - едва ли би станала реалност (поне за моите възможности ;):stupid: ), защото........ само като се замисля че ВЕЧЕ митото на тази кола е някъде към 5000лв.... ;):puke: .......просто всичките ми мераци и мечти се изпаряват :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest StanNSX

Нещо има нередно в тази обява :stupid: Първо няма такав двигател на това купе както казва ADH-Honda Второ за тази цена ако е сменен двигателя с 160 HP има някакъв проблем :unsure::ph34r:

Но и за 2000 EUR да я купиш + 5000 мито + 1000 транспорт = 10 000 без Каско, Гражданса, екотакса, пътен данък, номера и т.н. :puke:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
:stupid: A и за толкова години кола километрите ми се струват малко.А щом е тунингувана значи и двигателя й е издухан.Все пак в Европа като правят тунинг го правят и от ватре и от ван и то не за да се гъзарят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest keksy

Че колко му е да звъннем да питаме... Ако някой има мерак за купуване, да ми каже и ще му набавя информация... :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rap_Star

Според мене това не може да е истина :huh:. Ако се има предвид, че на колата е слаган друг двигател "Aftermarket" и тунинг, цената и би трябвяло да е доста по-висока (за сравнение цената на Сивик Купе 5-та генерация без тунинг върви около 9-10 хил. лева) от 5 хил. лева ;):o . По-скоро да е крадена :ph34r: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...