Jump to content
No Limit Performance

Колективна поръчка на Jdm спойлер

Recommended Posts

Ето това е спойлера

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Тук има и снимки как изглежда на колата =>

 

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=34059

 

Ако има желаещи може да си вземем един от който да пръкнем още няколко копия и да ни излезе на тънка лайсна !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този не виждам дали има и 3-ти стоп ,на SiR версията е със стоп(имам впредвид оригиналния спойлер де)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има възможност да си поръчаме и такъв с трети стоп.Ако сте заинтересовани ще поръчаме такъв , какъвто ви устройва.Аз така или иначе имам един излишен стоп , който може да вградя в крилото :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също съм навит зависи от цената

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ихааа аз от много време сам си казал че ще си сложа такав само сума да се каже да ли ще имам лефффф че сам в червената граница ся

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има възможност да си поръчаме и такъв с трети стоп.Ако сте заинтересовани ще поръчаме такъв , какъвто ви устройва.Аз така или иначе имам един излишен стоп , който може да вградя в крилото :rolleyes:

Дай моля те някаква по-голяма яснота по този въпрос,например точния линк(да има цена,модели и т.н.)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаундър брато ще организираме ли поръчка или ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко ще излезне доставката ако има и стоп ( 2 вариянт) в лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми въпроса е дали да правим колективна поръчка примерно на 5-6 такива и да се борим за отстъпка или искате да купим 1 и да си правим копия от него?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шипинга до Бг излиза 140$....ако нямат адишънъл шипинг по добре да се вземе един и от него да се направят още тук....тоя шипинг направо убива мераците да се пазарува от и-бей...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този който го посочих излиза около 185лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този който го посочих излиза около 185лв

Този , който си посичил е 90$ там + 140 доставка до БГ = 230$ без никакви други такси.230 х 1.47 / днешен куърс нс БНБ / = 338лв :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не колега има една фирма която иска 30% от цената на стоката само и 6$/кг и като го сложа да е 1,5КГ спойлера смятам е около 124$ * 1.47= 182.28 аз го слойих 185 грубо :afro:

Редактирано от Pagko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те взимат 30% от цената на стоката без доставката :lol: това си е тяхната комисионна а колко ще излезе доставката сие за твоя сметка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега няма да спориме тука да цапаме темата на колегата, щом го казвам значи съм проверил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стигнете до консенсус дали искате копия или масова поръчка с отстъпка.И ако това по горе е вярно за 180лв ми се вижда много добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето колега да не кажете, че нещо ви ментя Zdraveite ,cenata na spoilera shte bade 117$ + transport do BG 6$/kg. kolkoto realno kilograma teji stokata s vkluchena opakovka. Za da startira porachka e neobhodim depozit v razmer na 90$.Pozdravфирмата май не мога да я кажа заради новите правила, но който иска ще я кажаХората са много коректни, аз мисля да си поръчам такав след месец като посабера паричкиДано съм помогнал :)

Редактирано от Pagko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми хайде да действаме аз съм повече от навит давайте да се разберем 5-6 човека да ни излезепо-тънко шипинга и да действаме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ъп по тематахайде ентусиасти айде да купуваме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко уточнение за маниаците. На никого не искам да разбирам мечтите, даже се радвам, че се организирате. Аз лично не искам да се включвам, но да уточня.Спойлера е далеч от JDM - това е евтина "тунинг" версия на някои карбонови и добре проектирани спойлери. JDM спойлерите, които са от "дългия" вариант и са оригинални са минимум 200$, като това е промоциална цена. Съжалявам за офтопика, дано не съм съгрешил много в правилата, но искам да ви спестя после главоболия ако не сте постигнали искания резултат от към визия. А като допълнение - на тази част от колата всеки различен от проектираното елемент ще дава сериозни показания върху поведението на колата на пътя - там е важна аеродинамична точка. Затова всичко не изчислено и неизмерено ще прави мръсно. :cool:Айде, успех!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре поръчвам моят ако някой има желание да ми пише

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вдигнем темата - Искате ли да вземем дългия вариант за който говори Шефчето ?И тогава ще има 2 модела, този дългия и по-късия модел на StreetStyle-а от който имам и аз в момента.Копията ще се вадят при него и ще са на доста добри цени!Нека да се проброим и да го поръчвам.1. Founder

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги как става това с поръчката от щатите.Гледам сте поръчвали.Аз си харесах това някой може ли да ми помогне да го взема и какво пари ще ми легне до бг.Може ако някой друг иска такъв споилер да се комбинираме.http://cgi.ebay.com/ebaymotors/JDM-97-01-H...sQ5fAccessories

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...