Jump to content
Guest sand0

Civic от Белгия или от Германия?

Recommended Posts

Guest sand0

Дайте съвет от каде да я докарам. Белгия или Германия??Мисълта ми е каде са по запазени??В Германия някаде м/у Берлин и Мюнхен. Белгия незнам от каде точно.Очаквам бърз отговор :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ами в предвид разходите ти за патни мисля и предполагам и другите така мислят че Германия е по-подходящото място.А също така в Германия Хонда е ценена кола.Само внимавай да не е няква продухана , че....а и също така внимавай като ходиш на големия пазар май в Мюнхен беше да не те оберат :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rap_Star

По принцип в Германия Хондите са по-евтини, но ако имаш възможност си докарай от UK. Мойта е от там и досега никакви проблеми не ми е давала :ph34r::huh::o .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho
Отговорено (Редактирано)

Моят съвет е да се поразровиш малко по-навътре.Ако имаш пари за хвърляне - иди в Мюнхен... но ... тук един съвет от мен. Преди години докараха едно Митсубиши Колт на наште именно от Германия. Колата беше купена от Грайц за някакви много малко парички, а нямаше забележка - 113 000 километра-РЕАЛНИ (имаше фирмени пломби на километража и долу на скоростната кутия) Карахме го по майстори къде ли не - те бяха категорични - но толкова е ... идва и най интересното, което може би чакаш с нетърпение - цената му там (колата беше 88 година 1.4 мотор с 5 скорости, златист металик, спортен волан, алуминиеви джанти, зелени стъкла, стерео КЕНУУД, аларма и в багажника 4 нови зимни гуми) сегашни 550 ЛЕВА !!! Ако не ми вярваш - пазя още договора за покупко - продажба в къщи :huh: Съвета ми е за се разходиш до Грайц, да навлезеш малко по-навътре и да обиколиш автокъщите в по-малките градчета - там цените са нормални, колите са позапазени (а и ще можеш да си вземеш нещо аванта - в смисъл хората правят подаръци). Това си е мое виждане и мой опит - ако искаш ме послушай :o А да и забравих да ти кажа - годината на сделката беше 1996 - представи си на колко е била колата :ph34r:

Редактирано от prelude-BA4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...