Jump to content
Guest BOGIE

Zashto

Recommended Posts

Guest BOGIE

Не ми е особенно ясно защо трябва да пишем на кирилица, то е хубаво да си спазваме традициите да бъдем националисти и да се гордеем с това но, защо не оставим да хората да пишат на кои както му е удобно КАДЕ е чудото голямое те тва не разбирам :puke::ph34r::unsure::stupid:

Редактирано от BOGIE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda
:stupid: Идеята е форума да изглежда по-подреден и хубав на вид :unsure: Един от начините това да стане е като се пише на КИРИЛИЦА - все пак живеем в БГ и да се пишат думи на Балгарски език но на ЛАТИНИЦА - някакси е....глупаво. В много от случаите човек се чуди какво е написано с тези латински букви.Аз по принцип по разните чатове пиша почти винаги на латиница - по-лесно е, не се вглежда човек за правописни грешки и т.н. :sick: Но тук във форума е по-официално и се използва за "по-отбрани" неща да се пише, този форум се чете и от много непознати хора и ако форума е по-прегледен на вид, като се пише на кирилица създава по-добро впечатление на тези които са пръв път влизат тук :cool: Незнам, поне Аз така го разбирам :ph34r: Общо взето - това е идеята . :puke:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

аз напълно подкрепям АДХ-Хонда ! все пак съгласете се , че понякога стават много странни интерпретации в четенето и писането на латиница- "Жена на табло" и "Zena na tablo" :stupid: a и някък по -лесно се чете ,когато е на кирилица. Аз съм ЗА кирилицата !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blackmary
Отговорено (Редактирано)

сетих за интерсна дискусия в клуб готварство:stupid: една жена питаше как се прави "pechena putka" и разбира се интерпретаций и отговори много : питка ли е това , патkа ли е,пуйка ли или си е баш пу.ка :puke: .. оказа се че пуйка с правописна грешка:unsure: но на латиница бе трудно разбираемо :ph34r:

Редактирано от blackmary

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nitro

аз не живея в България ,но предпо4итам кирилицата ,мисля 4е това е много добра идея / форума е страхотен и това е едно от нещата които го правят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Хубаво е да пишем на кирилица, защото най-малкото е по-четливо и разбираемо. Не стават грешки и двусмислици. Аз да попитам колко време ви отнема прочитането на един пост на кирилица и колко на методиевица? Просто като го видя написан с тия яроглифи и ми се...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

OK, има логика и сам за, но ще мие доста трудно докато свикна да печатам така :stupid: , но в крайна сметка виждам и пложителното в това - ще имам възможност да се науча да печатам по бързо на кирилица.СОРИ за правописните грешки :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...