Jump to content
Guest arsen

Спирачки

Recommended Posts

Guest arsen

Здравейте! Днес като карах колата забелязах, че при натискане на спирачката се чува стъргане откъм едното от предните колела.Това стъргане изчезна след известно време. На какво може да се дължи- дали накладките са за смяна или пък е била някаква песъчинка? Кажете ако и на вас ви се е случвало!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

Здравейте! Днес като карах колата забелязах, че при натискане на спирачката се чува стъргане откъм едното от предните колела.Това стъргане изчезна след известно време. На какво може да се дължи- дали накладките са за смяна или пък е била някаква песъчинка? Кажете ако и на вас ви се е случвало!

<{POST_SNAPBACK}>

Мисля, че не е нещо сериозно, щом е изчезнало толкова бързо.Аз имах голям проблем със спирачките преди, но от както минах през Настев, всичко 'заспа'.Ако пак чуеш нещо - пиши!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobo21

Мисля, че не е нещо сериозно, щом е изчезнало толкова бързо.Аз имах голям проблем със спирачките преди, но от както минах през Настев, всичко 'заспа'.Ако пак чуеш нещо - пиши!

<{POST_SNAPBACK}>

Кой е Настев?

Препоръчай го да преслуша и нашите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

E kak бе?! Не го ли знаете?Цяла София го знае.Намира се в една от преките на Цар Симеон, преди Ботев - вляво, посока от Опълченска към М.Луиза.Доколкото ми е известно, този занаят при него е наследен вече от няколко поколения.Произвежда си гумичките САМ и е мн.добър!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikonti

Колега,може да нещо незначително, но с това шега небива, или сам си го погледни ако разбираш или отиди при някой майстор да ти погледни спиречките, за да не стане така, че когато ти потрябват спешно да не можеш да спреш и тогава си ебе мамата, случвало ми се е и имам поне 10 бели косъма на главата от такава случка, после пиши какво е станало.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nta

на накладките имаш едни теникийки. когато започнат да ти свършват накладките, те стържат по диска - да се чете: време е да си смениш накладкитезвука изчезва щото или се чупят или се огъват тенекетатаайде успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest arsen

Здравейте да ви питам ако сменям накладките дали да дам старите да ми наковат феродо или да сложа нови.Новите каква цена са и можете ли да ми кажете къде да отида да ми ги сменят и колко струва смяната .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

Здравейте да ви питам ако сменям накладките дали да дам старите да ми наковат феродо или да сложа нови.Новите каква цена са и можете ли да ми кажете къде да отида да ми ги сменят и колко струва смяната .

<{POST_SNAPBACK}>

Забравих цената, но тази на новите накладки е почти същата, като тази при набитите.Аз си сложих нови-английски...Прецени си сам, но за 10-20 лева според мен не си заслужава да поставяш живота си на кантар...

:confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

комплект задни накладки - 34лвза предните можеш да се замислиш дали да не сложиш нещо по-скъпичко (50-60лв за комплект) и на фона на тези цени, според мен няма смисъл от наковаване.Ако някой иска комплект задни стари накладки да си ги наковава да свирка да му подаря едни :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ognyan

Здравейте да ви питам ако сменям накладките дали да дам старите да ми наковат феродо или да сложа нови.Новите каква цена са и можете ли да ми кажете къде да отида да ми ги сменят и колко струва смяната .

<{POST_SNAPBACK}>

В Казанлък по спешност сложих някакви Simer отпред, италиански, 40лв със смяната. Бе спира си колата... Тук щях друго да взема, ама на зор беше работата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

във KANEX си избирате модела на колата, и ще ви излязат спирачките.на BENDIX са и са добри. предните ми излязоха 45, задните 32лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

Като си говорим за спирачки - смятам да свърша малко глупости и питам. мога ли да сложа на мойта ED2 задни дискови спирачки от Кончерто. някой знае ли дали става тази фатка. :huh::rolleyes::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vario

Относно стърженето може да се получи от ниякоия струшка от самия материял на наклатките не страшно може да е и от износжане както беше казал по горе еди колега наи добре е да отидесх ниакаде да ти ги погледнат например при (OMBRE) може да са за смиана .

Редактирано от vario

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

Като си говорим за спирачки - смятам да свърша малко глупости и питам. мога ли да сложа на мойта ED2  задни дискови спирачки от Кончерто. някой знае ли дали става тази фатка. :blink:  :blink:  :confused:

<{POST_SNAPBACK}>

никой ли не знае дали мага да мина на дискове отзад? :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest arsen

Направих ги оказаха се барабаните сега вече спира добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...