Jump to content

Recommended Posts

Здравейте колеги!!!! имам малък проблем....значи днес опитах да си сменя колана....обаче се оказа различен от оригиналния....оригиналния имаше някви букси(в последствие разбрах че са свързани кам SRS-a)които съответно изключих зада сваля колана.....видях че коланите са различни и си монтирах обратно оригиналния....но сега ми свети лампата на SRS.....разкачих отново всичко за да видя дали съм свързал буксата на колана правилно....всичко се оказа ОК.....зглобих всичко обратно.....запалих и пак си свети.....пробвах да махна грешката както някои колеги бяха споменали в форума....но без успешно(май аз немога да го направя)...и вапросчето ми е какво точно е станало.....компютара ли дава грешка?и ако е така каде да отида да ми я из4истят.....играе ли няква роля за самия SRS тва че свети лампата на таблото......и дали ще може да се махне грешката или проблема е доста по сериозен???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво да правя хора помогнете :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото което мога да ти препорачам е да отидеш в хонда и там да питаш какво е станало.Там имат компутър ще ти я вържат и щети кажат точно кво ти е.Ще ти струва обоче 36лв. закачането.Сервиза се намира на пазарджишко шосе между ПУ и техно маркет европа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да знам каде е но ще ходя в BOSH че там било по евтино.....за 15 кинта чистят грешки от компютара....казаха ми че щом съм махнал буксата и сам дал на контакт компютара усеща проблема и го записва като грешка...след това и да сложа буксата грешката остава.... :D иначе благодаря много за мненията!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Царев по-горе писа ама вие бързате да си давате парите.Прочети това: SRS: Чистене на грешки без да даваме 20лвАко пък не си уверен да направиш горната проста процедура пак можеш да си я закараш в сервиз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Царев по-горе писа ама вие бързате да си давате парите.Прочети това: SRS: Чистене на грешки без да даваме 20лвАко пък не си уверен да направиш горната проста процедура пак можеш да си я закараш в сервиз.

e да ма не ставало....В Пловдив ходих на 4-5 места и никой не можа да я изчисти....казаха ми че точно след '99 тези неща се правели по различно и не ставало по този начин....което малко ме самняваше....но все пак прежалих 36 кинта и отидох в Бултрако....там пак ми казаха че тва се прави но не в жълтата букса ами някаде другаде.....но естествно там ме закачиха и кихнах 36 лева.... :blink: ама кво да се прави...поне сега всичко е ок.... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...