Jump to content
OUTLAW

не пали при отворен багажник

Recommended Posts

наскоро забелязах че като ми е отворен багажника неиска да пали затварям го и сичко е ОК ,.става въпрос за 6ген сивик,...искам да попитам нармално ли е или не,.. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми не е нормално братле,иначе е яко.забравяш си отворен багажника и няма палене докато не го затвориш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе то не е нормално ама да не е някаква модификаця на предишня собственик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един вид това да е някаква защита, така ли? Има някаква логика в това, ама не вярвам.Питам аз, ако искаме да си извозим старата печка Радовец на село, как ще стане номера? :DАз съм с японка 6 ген и при мен го няма това - паля, тръгвам и хеча отзад подрънква... естествен зумер заради прекрасните ни улици :PEDIT: Гледам колегата през това време какво е писал и това май е най-вероятно: предишния собственик, осъзнал как е болезнено разсеян, си е спретнал 1 "екстра" та някой път да не загуби кучето и жената после да му похвали покритието на новия им тиган. :P

Редактирано от sfu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурно са ти объркали токовете по алармата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми неазнам но е много странно сигорно е някакава модификация наистина на предишния собственик :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наскоро забелязах че като ми е отворен багажника неиска да пали затварям го и сичко е ОК ,.става въпрос за 6ген сивик,...искам да попитам нармално ли е или не,.. :rolleyes:

Някой идиот да е инсталирал допълнително аларма?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми да имаше завоцка и е махнах и сложих българска Милениум

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе сигурно кабелите ти са прекарани некадърно и като си отвориш багажнига ги притискаш и дават на късо. Така беше Мерцедеса на един приятел - като си отвори багажника и му се заключваха вратите, ама един път си беше забравил ключа в колата и стана много интерсено :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам и аз съм се зблъсквал с такъв проблен на едно сузуки оказа ха се прекаснати кабели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...