Jump to content
dgeorgiev

Мрежа за багажника

Recommended Posts

Здравейте,От скоро съм нов притежател на Хонда Сивик седан.Багажникът е относително малък, но затова пък - малко по-дълбок и е трудно да се стигнат понякога нещата търкулили се в дъното му, а и при товарене на пакети от магазина после събирам съдържанието им из целия багажник.Та отидох в сервиза на Хонда и естествено попитах за мрежа, но... 180 лв. ми се виждат доста над очакваната цена. Е, ясно е, че във фирмените сервизи "фирмените" неща са по-скъпи.Затова моля за помощ - къде да си намеря мрежа за багажника, но на нормални цени?Това очевидно се отнася и за всички други "джаджи", напр. парктроник, стелки, и проч. дреболийки...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мрежи има в някои магазини "за 1 лев". Направени са от ластик, горе долу правоъгълна или квадратна форма с метални куки в 4-те края. Има ги в различни цветове. Мога да ти снимам как пасва - една черна съм си сложил аз. Но чак до сряда трябва да изчакаш за снимка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще чакаме снимка или поне аз че и мен ми се ще нещо такова да сложа в багажника :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та отидох в сервиза на Хонда и естествено попитах за мрежа, но... 180 лв. ми се виждат доста над очакваната цена. Е, ясно е, че във фирмените сервизи "фирмените" неща са по-скъпи.Затова моля за помощ - къде да си намеря мрежа за багажника, но на нормални цени?

Може да видиш оригинален тук: Cargo Net. Струва $31.20 и може да си го поръчаш през някой от тези, дето доставят разни стоки от USA в раздел "Поръчки от чужбина". Като им гледам цените, горе-долу ще ти струва 60 лв. Така че, ако тази цена за оригинална Honda мрежичка те устройва, може да си поръчаш. Доставката е около 3 седмици според тях, но досега лично нищо не съм поръчал, та отзиви не мога да ти дам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето обещаните снимки:

 

Публикувано изображение Публикувано изображение

 

Е, ся, може да не изглежда много "оригинална" ама за цената си около 3-5 лв мисля че върши идеална работа.

За съжаление, магазинчето от което я купих преди 2 години вече го няма, така че не мога да дам съвет къде ги има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето обещаните снимки:

 

Публикувано изображение Публикувано изображение

 

Е, ся, може да не изглежда много "оригинална" ама за цената си около 3-5 лв мисля че върши идеална работа.

За съжаление, магазинчето от което я купих преди 2 години вече го няма, така че не мога да дам съвет къде ги има.

Освен, че няма мрежа, няма и как да бъде закрепена, като тази показана тук, защото няма сложени халки, затова предишния постинг ми хареса, там към мрежичката има и халки и даже ръководство как да си ги монтираш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...