Jump to content
Guest nikonti

Проблем при ускорението на бензин

Recommended Posts

Guest nikonti

Значи случва се следното:Тази сутрин запалих колата, оставих я да достигне нормална работна температура /това става на бензин/ и я тествах, когато и подавам плавно газ, ускорява, но не както трябва /ускорението е по малко от това когато съм на газ/, а когато и подавам рязко газ, първо затъва 2 секунди и тогава започва да ускорява, но ускорението е по малко дори и от първия случаи.Но пък има и друго, онзи ден обърнах на бензин и започнах да и давам газ, колата се държеше отлично бих казал, ускорението беше с около 20 % по голяма от ускорението на газ.Консултирах се тук, там и ми казаха че ЕЦУ-то може да е натрупало грешки в следствие карането ми на газ и има възможност заради тези грешки да става така.Според вас какъв е % на вероятност да е така ?А ако проблема е в бензиновия регулатор колко ли ще струва това чудо и къде се намира ?А за отпушване на дюзи, във Видин ги отпушват с компресор, дори и небях чувал за вана с ултразвук и т.н. а с компресор и идея нямам дали изопщо се получава нещо, но не бих рискувал.Ще чакам вашите съвети за които предварително Ви благодаря.Моля за информация относно бивши и предстоящи срещи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikonti

Забравих да напиша какъв е двигателя :D Д15Б2, моноижекция с 2 инжектора.Чакам помощ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...