Jump to content
victor_xtz

Тракане, скърцане и всякакви дрънчащи звуци

Recommended Posts

Значи вече от 9 месеца си имам колицата и като я взех си беше перфектна, тиха и въобще кеф. Благодарение на хубавите ни пътища и най-вече паветата на Цар Борис III с времето почна някаква пластмаса в задната част на колата на поскърца. После се появи и от още едно място (в двата края до главите на задните пътници). Айде тоя проблем го реших с пускане на силна музика ама онзи ден вече се появи и някво побъркващо дрънчене и не се издържа. Опитах се да проверя от къде е ама не може - иде ми да е някъде изпод пластмасите, но там нищо не мога да пипна. Има ли хора с подобни проблеми и как сте ги решили.П.С - сега ще слагам още един чифт нови по-силни колони отпред, че да изтърпя до другата събота и неделя, когато ще се занимавам обстойно с това. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=8959колегата ме изпревари :(Аз го пробвах на моята кола, и да, ефект има! Успех! Редактирано от anikolov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях гледал други теми за обесшумяване и точно тази не я бях видял. При мен проблем няма във вратите, а само в задните кори...надявах се да се размине без разглобяване на всичко, защото просто нямам наличното свободно време (явно ще трябва да се изнамери).Още едно въпросче - има ли разлика при разглобяването на 6та генерация и показаната 5та?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...