Jump to content
Lesov

Продавам Хонда Сивик 1.6 ВТЕК Д16з6 125кс.

Recommended Posts

Honda Civic 1.6VTEC 125hp 3999 ЛВ. Дата на производство октомври 1993 г. Тип двигател Бензинов Мощност (к.с.) 125 к.с. Скоростна кутия Ръчна Категория Хечбек Пробег 147200 км Цвят Черен Особености:2(3) Врати, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Климатик, Нов внос, Серво управление, Стерео уредба, Халогенни фарове, Центр. заключване, ШибедахДопълнителна информация:Хонда Сивик Втек 125к. с. Екстри: Климатик(работещ), ел. стъкла, ел. огледала, ел. люк, чупещ волан, халогенни фарове. Колата има Айр Интайк(звука е уникален) CD Pioneer. Сменени са: масло маслен филтър, външни и вътрешни накрайници, външно и вътрешно каре на лявата полуоска, сменен термостат, сменени долни шарнири, сменени тампоните на предните носачи, всички части сменени по колата са чисто нови окачването е чук може да се закара в сервиз да се провери. Всичко по колата работи, колата е с външни забелешки тел. 0899833678Това е дойде момента да се разделя с хондето много работи съм сменил по колата окачването е чук писал съм какво съм сменяла може да се закара в сервиз да се провери всичко по колата работи, дори и климатика цената е такава заради външните забелешки за повече информация тук в темата, ЛС, както и 0899833678 ето линк към мобиле има снимки:http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?topmen...&f1=details

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колата давам и 4 гуми Мишелин Пилот на 60-70% 185/55/14 (такива ги дават по каталог оригинално) цената е същата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3800лв. най-добрата цена за такъв сивик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3500лв. Климатика работи!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...