Jump to content
Guest bednia

Shutlle

Recommended Posts

Guest bednia

92 година произведенаплюсове и минуси за модела какви дефекти дават и скъпа ли им е подръжката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

ами да ти кажа,колата май е страхотна машина.първо защото са ме возили и то от човек,който въобще не пази колата,а на нея нищо и няма.доказала се е като много здрава дори и при него:Dпък и в bultrako имат сигурно 2-3 такива.сигурно защото са яки животни и си струват парите.естествено важно е и в какво състояние е самият автомобил.но като цяло май е много добър избор.иначе не разбирам от механиката и параметрите много.дано това ,което сам написал да ти е от полза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Публикувано изображение

 

Ето доволната физиономия на (макар и бивш) собственик на Шатъл. По-добра реклама от това нема. :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Както вече ти казах (но в другия форум в clubs.dir.bg-то) - най-големия враг на тази кола е корозията :D Като цяло е яка кола, с добър мотор; CIVIC SHUTTLE модела от 1987-а до 1992-а година който се произвежда е екипиран с D16A6 - 1.6 16V PGM-Fi 109 коня !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Задна скорост е масов проблем. :D Започва да чегьрта и се оправя само сьс смяна на колелцето. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Scoup4o

Кочът е перфектен за семейна кола,но найстина ръждата е проблем и то голям!!!:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest str_8
Отговорено (Редактирано)

Ами к'во да ти кажа - карам SHUTTLE вече 4-та година.Единственото на което най-много ме е яд ,че наистина с течение на годинките много гние.Същото се отнася за задния ауспух. :unsure::ph34r:

Като плюсове може би това ,че окачването е подсилено спрямо седана(което е разбираемо ,защото е по-тежка),традиционно отличен двигател и може би наи-същественото - REAL TIME 4WD:sick::cool::D

До сега не е имало зима ,независимо колкото и голям сняг да има ,да закъсам някъде на път.Разбира се трябват и хубави гуми.

Но наистина всичко зависи от това в какво състояние ще се вземе.

Моята е поизгнила вече :stupid: (което мисля да коригирам това лято),но всичко друго е в много добро състояние,а то според мен е по-важно. :puke:

Редактирано от str_8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Ами к'во да ти кажа - карам SHUTTLE вече 4-та година.

кажи ми ,моля те, какъв разход ти дава шатъла -градско и извънградско? тази кола все повече и повече ме заинтригува от гледна точка на своята практичност а като гледам и маи серийно си идва с пълен ел пакет и серво ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest str_8

Ами к'во да ти кажа - карам SHUTTLE вече 4-та година.

кажи ми ,моля те, какъв разход ти дава шатъла -градско и извънградско? тази кола все повече и повече ме заинтригува от гледна точка на своята практичност а като гледам и маи серийно си идва с пълен ел пакет и серво ?
Ориентировъчно разход около 8 на 100 смесено каране(градско + извънградско).Само на градско при натоварен трафик - 9.5 на 100.Само на извънгардско пада до 6.5 на 100.Предишният модел който е на карбуратор даваше някъде около 7-7.5 на 100 разход смесено,но ми се струва че е малко слаб двигателя за това купе особенно когато се натовари.Не съм сигурен дали серийно си идва с пълен ел пакет и серво ,защото съм виждал модели които нямат примерно ел.стъкла и огледала или пък такива с ел. пакет но без хидравлика.Аз примерно нямам шибидах :unsure:,въпреки че ми се искаше много да има,но такъв модел ми попадна тогава. :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...