Jump to content
DeLSoL

скорости от д15з3 на д15з8

Recommended Posts

Въпросът ми е ще пасне ли кутията от д15з3(90к.с.) на д15з8(115к.с.) и двата са втек-е(преди и след 96) и ако става как ще се държи колата с новите скорости?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От техническа гледна точка става, но преди това разгледай предавателните числа на двете кутии и ще намериш отговор как ще се държи и т.н.Ако не ме лъжат спомените са почти идентични скоростите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предполагам трябва да започне да върви малко повече? ако са по къси скоростите? правилно ли предполагам :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предполагам трябва да започне да върви малко повече? ако са по къси скоростите? правилно ли предполагам :P

Ще ускорява по бързо за сметка на максимална скорост - това ако са с по къси предавателни числа скоростите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предполагам трябва да започне да върви малко повече? ако са по къси скоростите? правилно ли предполагам :P

Ще ускорява по бързо за сметка на максимална скорост - това ако са с по къси предавателни числа скоростите.
да ,ще си пълни малко бързо оборотомета,и между другото за града мисля ще ти е по добре,но извън градско няма да е толкова икономи4на,ще вървиш на по високи обороти, но това е ако си с по къса а на повечето ветек-е са с мнго дълги скорости, ако искаш да набира по бързо вземаш кутия от д15б2 (примерно)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да , ама на з3 май са най-дългите скорости. сам може да разбереш. моята на 2-ра правеше 105 км/ч при 6300 оборота(прекъсвач). Ако правиш пак толкова ама при по високи обороти (по спомени съм убеден) значи з3 е по-дълга.И кутия от д15б2 няма да му върши никаква работа. При 6 ген има един датчик повече на кутията. И също така има вероятност да са други шлиците.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

эначи ще стане и ако има раэлика ще е минималнa...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...