Jump to content
Nasko 1.4is

Сивик 6 ген хеч съединител?

Recommended Posts

Не знам дори как да си формулирам проблема, за което се извинявам. Както написах и в заглавието при тръгване се получава едно придърпване след втора предавка го няма. Не е силно но е дразещо. Извинявам се, ако не питам правилно, но не съм наясно изобщо. Благодаря предварително! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво имаш предвид под придърпване? Движи се на тласъци все едно ще гасне колата или купето вибрира при потегляне?? Ако е второто - при мен се получи след смяната на феродовия диск и лагера на съединителя. Не смених притискателя, защото послушах майстора си, че оригиналните били много яки и едва ли не никога не се сменяли.Сега притриса на 1-ва и понякога на втора докато е студена колата.Ако си със стар съединител може би е за смяна?Моя въпрос е: може ли подобно притрисане да се получава от дебалансиран/износен/деформиран маховик? Има ли и други симптоми?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Когато автомобила е на първа и втора натоварването на радиалните пружини на феродовия диск е много голямо и предполагам че в тех е пороблема, ако те са омекнали или има вчупена,някоя от тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...