Jump to content
vendesign

Светят Abs и Ръчната на таблото!?

Recommended Posts

Та така.. На таблото ми се случваше да светнат едновременно ръчната и АБС-а, гася, паля - оправяха се. От вчера светят постоянно и нищо не ги гаси. Мисля си, че любимата кола иска нещо да ми каже.. я спирачна течност, я автомивка иска.. нещо такова ще да е.. или поне се надявам.. :weights: Колата е такава каквато пише вляво. CIVIC, 1,4is 99 г.Има ли патили? А запознати? Нека споделят!Благодаря ви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Брей че интересно, а аз си мислех че съм преровил изоснови форума за такъв проблем. Ще докладвам довечера, какво се е случило при мене.. Пу-пу, че добра тази хонда :weights:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак днес успях да си погледна колата. Проблем - нямам изгоряла светлина. Пак се връшам на точка 1 - какво е?Всъшност отзад има една изгоряла светлина и тя е едната лампа от двете които осветяват номера. Все пак не мисля че това влиза в схемата. Вие какво ще кажете?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

възможно е. на една верига са.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени я и виж как е.При мен преди 10на дни беше изгоряла едната крушка на стопа,първо светна брейк лампата,после ръчната,после абс-а,после 4 WS-a . Както се казва като коледна елха светнах,добре че знаех от какво идва проблема :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених крушката, течност има бол. Проблема остава..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я виж и накладките.......

Toва ме посъветваха и други. Иначе ръчната държи. Сега остава да разбера как може да видя накладки в барабан сам, или трябва да търся сервизно време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...