Jump to content
Replay

Мисля да слагам Турбо!

Recommended Posts

Имам Хонда Сивик 1.5 Втек-Е и мисля да я подсиля с една турбина...Може ли да се слага турбина на такъв модел?Колко долу горе ще струва?Кви коне ще дигне?Моля тези които разбират или имат практически опит да ми дадат съвет, че нищо не разбирам от турбини... :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

около 2700 долара за да смениш само нещата по двигателя иначе и 30 метра няма да минеш ако го сложиш на стока пак за турбината има и в бг но и там нещата отиват към 1500 левапо добре си купи друг мотор :drunk:

Редактирано от ARchangel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи как я караш и на какво налягане и ще минеш много повече от 30 метра със сток карантия... Разбира се удоволствието не е евтино и 1500 лева няма да ти стигнат за нещо качествено. :drunk:

Редактирано от NIO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нека да пробва и ще му стане зле като си види стопени буталата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И как точно ще стопи буталата при налягане 0.5бара и добра настроика на горивото?пп. По евтино е да смениш мотора :drunk:

Редактирано от Жоро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много лесно повярвай ми ама повечето тука сте разбирачи забравих

Редактирано от ARchangel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карах година и половина на 9 пси и неможах да ги стопя. А и да ти кажа не съм чувал досега за стопени бутала. Счупени биели колкото щеш, но бутала.... Сега сериозно - наистина помисли за друг двигател. И преди да задаваш подобни въпроси използвай търсачката има толкова много теми по твоя въпрос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...