Jump to content
Brutalism

''А" Категория

Recommended Posts

Един мой приятел иска да започне курсове за А категория,обаче притесненията са му, че е 160см. на високи токчета :D и иска мотор до 400кубика най-много...Та винаги съм се питал,дали по-нисички хора могат да стъпват на земята,шот съм виждал на сфетофарите някои едвам на пръсти се подпират..Моля мотористите да се изявят в темата :D ...Моя приятел каза, че хонда нямали мотори,които да го грабнат с визия,а аз му казах,че не е търсил просто и почти всеки 3 пистак е хонда в БГ, ама вярно, че те са дзерове по 750-1000 кубика..И естествено следваха бъзици от типа да кара с ония обувки кат на гейшите или да спуска някви трупчета на сфетофара..

Редактирано от Brutalism

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...да си вземе чопър мотоциклет там може и да го снижиш още ако ти идва висок по принцип водача на тия модели стои по на ниско в сравнение с другите мотоциклети :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко,ама той е и 56кг на 156см. и с тоя чопър ще е като голям човек върху пони или обратното и той иска пистов... :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажи му да си вземе един скейборд-по-безопасно и ръста няма значение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като изключим майтапа :thumbs1: Въпроса е до модел а не до кубатура ! прост пример: моя е 400 цц и като седна на него седалката е по високо от Сузуки Хаябуса 1400 цц . Така че като иска мотор тръгва и мери на кой ще му стигат краката. Също така задното окачване е регулируемо и от там може да снижи малко :P Едно е сигурно: твоя човек не е за индуро :D :D :P п.п. Това че е начинаещ и трябва малка кубатура бла бла и т.н. го забравете. Не знам кой го е измислил ама е супер тъпо клише .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...