Jump to content
Guest ADH-Honda

ИСКАМЕ СНИМКИ !

Recommended Posts

Guest ADH-Honda

ИСКАМЕ СНИМКИ ОТ СРЕЩАТА :D:D!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Ето ги и снимките:

 

http://hondabg.com/photos/meeting_2004-03-07/

 

Интересно ми е само кой е този интелигентен господин, попаднал по погрешка в нашите редици... :D

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Интересно ми е само кой е този интелигентен господин, попаднал по погрешка в нашите редици... :D

буа-ха-ха !ебаси, как сам могал да пропусна това на срещата ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Да не говорим пък за тоя:

 

Публикувано изображение

 

:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre
Отговорено (Редактирано)

Абе имаше всякакви индивиди.Като този например :D

Публикувано изображение

Добре че нямаше експлозии. ;) Фундаменталистите са непредвидими :D

Разминахме се без жертви. :D

Редактирано от TYPE-R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Много се извинявам за невежеството... ама са са тези господа...????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Фундаменталистите са непредвидими ;)

:D:D;):D Сещам се за един такъв ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

Първия красавец е ОмбреВтория убавец е СтасТретия манекен е Боико :D:D:D;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

хехехехехе големи образи сте - кефите ме :D особено нинджата :D (пич да не се расърдиш - аз на приятелска шега) ама ми прави впечатление че и много сивици бреееееееееееееееее-е-е-е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Много яка среща беше!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nitro
:D ееее много се искефих хора ,радвам се ,4е можах макар и само по интернет да бъда съпри4астен към клуба.Тук в Канада има хонди каквито искаш и навсякаде ама като видях родна сбирка много ми стана гот.Правете го по 4есто . Ваш фен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

ЯКО :D и доста се е увеличил състава на клуба в сравнение с лятото..>> :D това малкото Лого е идеална градска кола (наскоро се информирах по-добре с този модел). Тези представители (inoxcrom, поне така мисля)?? са заклети хондаджии. Бравос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy
Отговорено (Редактирано)

Моля, приателю от Канада, "Nitro", закъсах го от 3 м. нямам стакло за моя звер!

 

Ако имаш някаква възможност да провериш нещо за мен, на старо естествено. Става дума за едно СТЪКЛО !!! Няма такова животно тук, тъй като Хондата ми е КАНАДСКО производство, а тя се различава от Японската версия !!! Само в Бултрако с поръчка 376лв. ако не греша! Братовчед на гаджето ми, ми обеща да прати, но още нищо ! Карам с плексиглас , няма сваляне ,много гадно!

 

Ето и за какво точно става въпрос: ДЯСНО стакло за врата, на СИВИК 4-а генерация (1987-1991) 3 врати хечбек, КАНАДСКО производство! Ето снимки на колата:

Публикувано изображение

(тук даже се личи на вратата как това е плексиглас а не стъкло :D )

Публикувано изображение

 

 

ЩЕ сам ти ужасно благодарен ако направиш това за мен! Пиши ми ако можеш на:

toniy@abv.bg или на antoniypop@hotmail.com

 

МНОГО мерси предварително :D !

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

А... и бате Виткур , браво , много яки снимки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Публикувано изображение

 

Какво е това, i-DSI?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Какво е това, i-DSI?

i-DSI: Dual Sequential Ignition, или казано по друг начин - наименованието за ДВЕ свещи на цилиндър (това "i" отпред идваше от "intelligent", както и на новите версий на VTEC - "i-VTEC" и новият ДИЗЕЛОВ мотор на Хонда който се слага на Акорд-а с наименование "i-CTDi" :D). Този мотор е такъв - 8 клапанов (!!!) (по два клапана на цилиндър) и с по ДВЕ свещи на цилиндър. Тази концепция е направен с цел за възможно най-оптимално изгаряне на горивната смес и следователно - по-нисък разход на гориво. Като данни за разхода дават следните: 5.8 литра/100км ГРАДСКО и 4.8 литра на извънградско !!! Много ще ми е интересно (поне на мен) и самия собственик - "Naughty" да каже личните си впечатленията от този автомобил ;)

 

Прави ми особено впечатление че: мотора на този автомобил е с модел "L13A1", т.е. подразбира се че става дума за 1.3 литров мотор (ако трябва да бъдем точни - 1339 куб. см.), НО всъщност навсякъде по сайтове и т.н. го водят че е 1.4 литра !!!:D:D Много странно !

Мощността му е 83 конски сили при 5700 об. мин. и върт. моменти: 119Nm @ 2800rpm. Мотора е изцяло създаден от алуминий (което е нещо типично за Хонда ;) ).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
Отговорено (Редактирано)

Aми в дейсвителност колата е 1.4,аз също се лъгах така :D А впечетлението ми е ..... просто не сам се качвал и подкарвал такава кола през живота си,Омбре много точно се изрази като го питах дали иска да я подкара - " Аз нямам книжка за такива неща ".И просто като направя скока от 86 до 2002 май беше , ами космичеснки кораб.Няма нищо общо с возията на останалите хонди на които сам се качвал,няма и нищо общо с управлението й.Както някой знаят а дуги не не е сервото а е електронно задвижването на волана,което лично за мене е много по сигурно от сервото.При хидравликата има момент на заблуда ,а може и да се лъжа,все пак аз лично карам кола без серво ;) Просто за целта за която е купена колата е екстра.Сега при далаг път на возищите се отзад не им е много удобно , защото седалките нямат възможност да се регулират и стоят почти в изправена позиция :D Но все пак тя е товарна колица, как ви се струва 1,5 литра със свалени задни седалки.А седалките се свалят до 180 градусова позиция и има вузможност мястото за сядане на задните седалки да се прилепя кум облегалката и така се суздава още място примерно за големи сексия с дълги цветя.Мерси на ADH-Honda за информацията на тема двигателя ;) спести ми ровенето.И мога да добавя че това все пак не е бегачка и е малко инертна,в смисал като натиснеш педала има 1 2 секунди докато вдигне уборотите ,но и с нея се правят изненади ;) От информация на Бултрако от кадето и е купена колата Jazz-ката изпреварва по екстри и всичко останало е класата или ц класата на мерцедес.А за икономичноста е така,дори за един момент оспяха да свалят разхода на 5.5,но за много кратко време.Ами при следващата среща когато и да е тя имате вазможност който иска да пробва возията.На миналата собственика на колата(не аз!) предложи който иска да я подкара,но никой не се нави :D Така че който иска ако дойде Джазката да казва,само не се бутайте,има за всеки ;);););)Емко действително е така,Inoxcrom започна с една мазда 626 комби , мина през японска разработка на Джазз(тъпите полицай писали Джас ;) ) с десен волан , и досегашния Сивик 3г, Mitsubishi Space Vagon, пак досегашната Toyot Corolla и поредицата от 2x Civic 5g 1.5 , Logo и последната придобивка Jazz 1.4 2g.А главен виновник за този автопарка е собственика на фирмата. ;) П.П.Малко за jazz-a

Редактирано от Naughty

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

ADH, Благодаря ти за украсата, която не можах да постна за стъклото! Така става доста по-ясно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blackmary
Отговорено (Редактирано)
Да не говорим пък за тоя:

 

Публикувано изображение

момчета, НЕ СЕ ОБИЖДАЙТЕ,а ма аз този най - си го харесах:stupid:

Редактирано от blackmary

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blackmary

Да не говорим пък за тоя:

 

Публикувано изображение

 

:stupid:

ехеее момци , много сте готини!! тази среща излиза сте наблегнали на мъжете , а не на колите... и аз да не дойда! :ph34r:

все пак забелязвам и гордата хонда на Тони на виден план м-у мъжете:unsure:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Екстра бяха Джас-ката :stupid: и Логото...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Радвам се че са ви харесали :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...