Jump to content
meto'o

Как да повдигна задницата

Recommended Posts

Колеги пак си е*а мамата със Сивика купих 16-ки джанти и задните гуми са на 225 широки. Предположих,че ще закача обаче при евентуално натоварено положение. Оаче какво става качвам се аз и 1 приятел 2-ма човека само и на най малката неравнот се чува грозното стържене отзад, какво остава ако кача още 2-ма 3-ма :rant: Та значи да ви помоля за предложеня как бих могъл да я направя по висока отзад. Може ли примерно да сложа предни пружини отзад ( нали като по високи) или нещо такова. Друг пък ми каза че в форума на Лада имало някакви тампони, който се слагали между намотките и не позволявали на пружината да се свие (ама как се закрепят) Абе някаква идея да оправя положението. Благодаря много на отзовалите се. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти остави колко са широки ами виж колко са "дебели" :rant:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e 45 тънички като за 16-ка ахаххах ама пак си е :rant:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Това което си направил е за визия добре ама с тези дупки и 16-ки на 45 май ще има балони2.на брат ми мерцедеса е авангард дразнеше го че жули на всякъде и си сложи някави планки кот елеганс и по-доволен3.виж номера с нови пружини отзаде защото старите с времето лягат.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вътрешната страна на калника има ръб който закача при натоварване можеш да го изтържиш със флекса не е много но пак помага :rant: другото което е можеш да си раздуеш каника :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най добре мини на 205/45/16 и проблема ти ще се реши :rant:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре си смени гумите.А за старите си гуми ако не си ги напрявил вече зян,можеш да ми спретнеш оферта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ако намеря гуми на 205 50 16 ще е проблем ли че са 5мм по височки :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Само дето няма да са 5мм по високи.на 205/45 височината им е 92.25ммна 205/50 височината име 102.5ммВтората цифра е процент от ширината не е милиметри. Има тема за с много добри пояснения във форума за гумите. Виж "Важни технически теми"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най добре си смени Пружините.Даже и да не са на хонда, номера е да станат в гнездата.И другото по важно нещо е да имат по голямо разстояние между намотките,да не удря на тампони като качиш повече хора.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това последното ме изкефи :lol: слагаш едни твърди пружини отзад и си ти ... малко ще си като опънал ръчната постоянно , но това надали е проблем ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това последното ме изкефи :rolleyes: слагаш едни твърди пружини отзад и си ти

...я си представи как на седналите отзад ще им се удрят главите в задното стъкло щото гледам е Купе Хондичката :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха да общо взето забавно ще се получи, но аз направих следното. Отидох в магазин на Лада ( ВАЗ Тунинг :rolleyes: ) и си взех едни тампони дето се слагат на пружините ( обхващат 3 намотки) иии повдигна малко хонделата отзад. Викам си ДОБРЕ стана. Да ама НЕ :lol: с 60км/ч с 2 ма в колата като друсне по хубавите ни пътища се ражда отново чудесня звук на триене :lol: Сега съм решил с леко повдигнатата задница да перна едни 205-ци на мястото на 225-ци те и надявам се ходенето ми по мъките да се прекрати. Благодаря на всички изразили мнение. А който иска да си повдигне колата отзад с около 1,5 см да драсне 1 лс ще го ориентирам към магазина на колегите от Лада то пружината си е пружина каде руска каде японска :lol: Това трябва да го пиша в темата с побългаряването ахах Позддрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...