Jump to content
Guest w1zz4rd

Помогнете

Recommended Posts

Guest w1zz4rd

Здравейте, имам нужда от съвет .. колкото повече хора ми отговорят толкова по добре.Въпроса ми е следния .. кажете ми автомобил ХОНДА , който може да бъде вкарън на името на инвалид .. и цената му да не надвишава 3000 лв .. но става въпрос за двуврата машина това е единстеното изискване .. е може да е и с 3 :D .. мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Магьосник нещо не ти разбирам вапроса.Трябва ти човек за да ти вкара или? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Абе има толко кинти и се чуди кво да вземе.Еми Сивик 3-та или 4-та ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Сивик в германското мобиле ги има читави и ударени леко по 200 - 500 евро до 1.4 за гледаи щом изкаш да е на ивалид ако става въпрос за това де. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

За това става въпрос .. самоче .. на инвалид до колко коня може да е ?и Civic 5th gen coupe .. колко коня и е наи слабия двигател ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest str_8

За това става въпрос .. самоче .. на инвалид до колко коня може да е ?и Civic 5th gen coupe .. колко коня и е наи слабия двигател ?

На инвалид може да се вкара кола до 1800 кубика и да е до 100 конски сили.До колкото се сещам това беше по последни данни,ако не са променили нещо пак. :D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

точно така 1.8 и 100 коня maxа най-слабото coupe е мисля 101 коня :D)) малко мръсно а ?на инвалид 5-та ген. можеш за тия пари ама трее доста да потърсиш щото имаш и транспорт до тук който сигурно е около 500 до 1000 лв. най-добре е 1.5; 16V; 90 коня; 3 вратив смисал това ти е оптималното за тези пари разбира се от това което аз знам :Dможе да има и други вариантиуспех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec
Отговорено (Редактирано)

За това става въпрос .. самоче .. на инвалид до колко коня може да е ?и Civic 5th gen coupe .. колко коня и е наи слабия двигател ?

Мисля след новите данъци вече не става до 1.8 до 1.4 и да е до 100 коня но не съм 100%сигурен Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...