Jump to content
fshit

накрайници за сивик 5 г.

Recommended Posts

значи миналата година си смених накрайниците на хондата, защото се бяха разтропали и за 3 месеца те пак се разтропаха малко, а сега една година след това направо са станали много зле. та днес обиколих магазините в Монтана и ми предлагаха всевъзможни марки като Moog, Sidem, JMB, 555, New Parts и така нататък а един колега от форума-Lemforder. Писна ми да си сменявам накрайниците всяка година и искам някоя по-качествена марка с продукт който ще изкара повече(то вярно че дупките са ужас у нас ама все пак). та да питам, каква марка накрайници бихте ми препоръчали за по-качествена, JMB, 555 и New Parts чух че са японски а Lemforder са немски, но чух че не правели за японски коли ли. направо се омотах. Някой да сподели-ще се радвам на съвет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MOOG или LEMFORDER...............само,че не съм чувал LEMFORDER да произвежда каквото и да е за Хонда :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

...........само,че не съм чувал LEMFORDER да произвежда каквото и да е за Хонда :D

Има Дидо ! И по каталог дори дават, че произвеждат доста неща по предното окачване на много от моделите на Хонда, като почнеш от шарнири, накрайници (външни и вътрешни) та чак и горните носачи :( Ето Ви линк за да си свалите техният каталог за това което те предлагат за Хонда :D Друг е въпроса, дали се внасят от търговците у нас и ако да, то колко са оригинални !

 

П.С. Аз бих препоръчал и една друга не лоша марка RTS ! Но там вече наистина изборът е доста по-ограничен ! Ето и линк към сайта им където има електронен каталог ! RTS каталог

 

П.С. 2 Ето Ви и каталог на марката 555

Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг е въпроса, дали се внасят от търговците у нас

Може би това е проблема :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой от личен опит да сподели-никой ли не е сменявал накрайници досега? Японска марка ли да избера, надявайки се че са по-качествени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега чесно да ти кажа не се знае коя марка в кой гараж е правена .За сега на сивиците не сам сменял накраи ници, но на стария QUINTET сменях . Един приятел на баща ми ги отваряше сменяше полиамида и ги затваря, караха около 50 хил. много добре, но тогава нямаше части.Пробвай с фирмата Делфи обаче да не пише made in EU.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никога делфи - пълни ментета аз бих препоръчал и асметал като марка но незнам дали правят за японски

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че има за Хонда-асметал.Делфи зависи откаде,защо да е менте?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защото всеки ден сменям накрайници и шарнири делфи и виждам колко издържат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Делфи не става , просто не става не ти амортесьори не ти накраиници ,шарнири не става........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз смених преди около 3 месеца един накрайник и сложих GMB за сега нямам оплаквания.Преди да го сменя го поразгледах и ми изглеждаше приличен като изработка(защото съм виждал и някакви тайвански,които нямаха нищо общо като качество и на материал и на изработка).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...