Jump to content
iliq

продавам си хондата

Recommended Posts

здравеите колеги продавам си хондата 4 ген сивик 1990 година , ел стъкла , ел огледала , лети джанти , спортен волан , нови гуми , нови предни амортисиори + пружини , ново двд + 7 инчов монитор марката е смотана НЕО , чупещ волан, нови накладки, 4 дискови спирачки двигателя е д16а8 130 коня , цвят черен , колата има забележки по веждите , цената на колата е 2500 лв. без музиката я давам за 2100 без повече сваляне давам я за 2100 без музиката защото не сам плащал данака за тази година и тои е 136 лв. ако някои иска може да се свърже по скаипа с мен тои е kelemeto-1 в момента съм в белгия но колата е на един приятел на името и няма проблмеи за прехвърлянето за това не съм дал номер на телефон , honda

Редактирано от iliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в кой град се намира колата евентуално за оглед

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извиняваите че съм пропуснал да напиша града пазарджик но колата е в радилово на 14 километра от града но преди това искам конкретно да кажа на колегите за колата всичко и наи дребната забележка защото не искам да бият път и да не им хареса искам да съм точен с всичко за да няма недоволни за това пишете в скаипа или тук на лс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и да допълня колата не я продавам защото има някви проблеми ами просто си взех дел сол и не ми трябват две коли и я продавам защото искам да си направя нещо за дел сола едно скромно подараче за тези пари :( колеги двд-то е с гаранция една година и едва два месеца са се минали от закупването ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

горе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да кача темата горе 2000 лв без музиката и спортния волан , краина цена повече не смъквам бартери не желая колата не помня на колко хиляди километра беше но до колкото си спомням не е повече от 180 000 по километраж :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) горе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не ви се кара 4 ген кажете поне да затворя темата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся пазара е свит..........за 3 дни трудно се продава.Имай търпение.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отказх се да я продавам , моля модераторите да заклЮчат темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха е ти ни уби, кое те отказа, че не се продаде за 3 дни ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не реших че ми трябва и 5 местна кола :) за това не бях помислил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...