Jump to content
tazzz

Продавам джанти Ats

Recommended Posts

Джанти ATS, 15", 4х100 - 550 лв. Джантите са с 2 гуми TOYO - proxes T1, 2 Bridgestone ( не знам модела ). 4-те гуми са размер 195/45/15, джантите побират до 205.

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

За връзка телефон 0888 914 191 или в темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,цената на тия джанти без гуми най-много е 250лв.(за инфо прегледай VW форума)мтвоята е меко казана неприемлива,дори и с гумите! С гимите не повече от 400лв.П.П. Нищо лично,просто знам как им вървят цените на АСТ-ките! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как им вървят цените? минимум по 150лв е бройката, на джантите и на гумитеколегата ги продава на под половин ценакато не ти е приемлива цената, продължаваш нататък и не разваляш темата с коментари ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моите са същите-250 лв ги купих преди година от приател,на по ниска цена и без гуми.сложи си цена на добра гума втора употреба да речем 50 лв и колко стават-450 лв.и като се боядисат,че са малко поужулени и отиват над 650.цената на колегата е добра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

джантата е супер успех с продажбата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора цената мисля чед е нормално няма те право да пишете никой никой не издържа цената мисля чед е добра и още нещо тези джанти са 10 пъти по здрави от някоя "по - заинтригуваща окото успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VW форума тука не върви !!! А някои голфаджии винаги ще си останат такива :) Няма смисъл от безмислени приказкии секи си оценя неговото сам !!! Които не му понася да се изнася !!! УСПЕХ С ПРОДАЖБАТА КОЛЕГА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джанти, гуми хайде, идва лято :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VW форума тука не върви !!! А някои голфаджии винаги ще си останат такива :bash: Няма смисъл от безмислени приказкии секи си оценя неговото сам !!! Които не му понася да се изнася !!! УСПЕХ С ПРОДАЖБАТА КОЛЕГА

Скрий се някъде, не се излагай! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VW форума тука не върви !!! А някои голфаджии винаги ще си останат такива :bash: Няма смисъл от безмислени приказкии секи си оценя неговото сам !!! Които не му понася да се изнася !!! УСПЕХ С ПРОДАЖБАТА КОЛЕГА

Скрий се някъде, не се излагай! :lol:
Приятелче маи ти си тоя дето тряаа се скрие и дето ужж много четеш из интернета ла тая кожа дето си си я сложил на колата поне да знаиш за кво е ми ти и тва маи незнаиш ама .....хоиш да дрънкаш глупости да ти се смеят :lol: ходи си виж твоита кола че след тва даваи съвети на хората кои кво за кви пари продава :lol: ТВА СИ Е ЛИЧНО ПРАВО АКО ИСКА ЧОВЕКА И ЗА 1500 ЛВ ЩЕ ГИ ПУСНЕ ТИ НЯМАШ ПРАВО ДА СЕРЕШ ПО ТЕМАТА !!!!!!!!! ИЗВИНЕТЕ ЗА ОФАА АМА НЕ СА ЗДЪРЖАХ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги хайде збийте се сега а? Може ли така се храните пред 10000 души форум? Моля някой модератор да разчисти :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...