Jump to content
Bobby_

За феновете на автомобилния спорт

Recommended Posts

Тва сериозно ли е..едва сьм се сьбудил ма да сьм сбъркал форума.............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека ви кани за публика, не да се състезавате!!!Запазете добрият тон !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е но сякаш има капчица ирония в тази покана-"бьдете една прекрасна ПУБЛИКА", а и смятам че техните редици са достатъчно многобройни за да си осигурят вярна подкрепа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата тема мина добре, тоя път първото мнение беше неетично... човека пуска темата не за да ни се присмива, а за да даде на вниманието на автомобилните маниаци, на тези, които просто обичат да гледат метални движещи се предмети как се изпреварват и влизат в завои... не става дума за подигравка, трябва даже да правим евала на хората, че са организирали събитие! Успех на събитието от мен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година присъствах по случайност. Останах изненадан. Много добра организация и много културни хора :huh: Ако имам възможност с удоволствие ще проверя дали пак ще е така :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

johnyboy ме изпревари :angry:. Аз също бях на ФВ събора миналата година и напълно подкрепям думите му. Пък и там има какво да се види :). Аз лично имам приятел с голф 2-ка, който миналата година беше с много интересни неща под капака. Тази година е с още по-интересни :). Та не виждам нищо в това човек да отиде там, не като фен на марката, а като фен на аромата на бензин и изгоряла гума ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не пускам нова тема и да ви тормозя с глупости....... На 21 времето беше страхотно за каране.... но на 22ри снега ни изненада.... и финала бе отложен за тази неделя.. 19.04. Вярно е че е точно великден , но при добро желание може да присъстват някои фенове на спорта и да си починат....

 

Публикувано изображение

 

Ето и програмата за деня:

 

НЕДЕЛЯ 19 Април

 

07.30 - Отваряне на пистата

08.00 - Технически преглед на колите до запълване на класовете (ако има свободни места по класовете)

09.00 - Край на прегледа и записването

09.15 - Обявяване на стартовата решетка по класовете

09.30 - Брифинг със състезателите

09.45 - Тренировка на състезателите от стартовите решетки

10.55 - Край на тренировките

11.00 - Старт на дисциплина Италианско преследване по класове

15.00 - Край на дисциплината Италианско преследване

15.20 - Старт на ДРАГ дисциплината

17.00 - Край на ДРАГ дисциплината

17.15 - НАГРАЖДАВАНЕ

17.30 - Закриване на 1ви кръг на Любителския ФВ шампионат

 

Поканата винаги ще важи!

 

пп: Благодаря ви за добрия тон и разбирането:unsure:!! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха кара сивик :dry: Ние знаеме какво караш :) Аз бях там на 21 и 22. И на великден ще бъда, ако не изкочи нещо :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакво значение кой какво кара ... или кой организатор... или какви коли се състезават .... нас ни обединява бензина в кръвта ни... трябва да уважаваме бързите коли независимо каква марка са те! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:cool::guns:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма значение дали е хонда, монда или квот да е, важното е да е на 4 гуми, свирещи в завоите и да става шоу, аз харесвам всяка една бърза, добре направена кола, без значение от марката ;) За жалост пътувам в събота и неделя и ще изтърва събитието, ще чакаме снимки и клипове ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакво значение кой какво кара ... или кой организатор... или какви коли се състезават .... нас ни обединява бензина в кръвта ни... трябва да уважаваме бързите коли независимо каква марка са те! ;)

няма значение дали е хонда, монда или квот да е, важното е да е на 4 гуми, свирещи в завоите и да става шоу, аз харесвам всяка една бърза, добре направена кола, без значение от марката ;) За жалост пътувам в събота и неделя и ще изтърва събитието, ще чакаме снимки и клипове ;)

Ето това са мнения които ми пълнят душата:PВ интерес на истината Вярно е че карам Голфа от снимката.... но това не е от особено значение.... просто това имам и тази кола я познавам до болка....Ама съм хвърлил мерника на един В-тек който сигурно много време ще го търся а и не знам дали ще мога да си го позволя....ще се поразровя за снимки и ще постна една да видите в кой модел съм се огледал.... така че може вярно да подкарам Сивик ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...