Jump to content
K1r1L

помощ не ми РАБОТИ диагностиката на ЕЦУ.

Recommended Posts

слагам кламера и лампата негасне преди гаснеше !!!.. сега не !!!!!.сега си стои пусната постоянна !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи няма грешки......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

добре аз се притесних че и от там проблем имам. :rolleyes: че в последно време само проблеми.да но като извадя степ мотора не се включва и като правих центровка светна чека и изгасих да видя коя е грешката !!!!! и неможе да спре да свети. ( като и дадох кламер метод)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

така като гледам от всичките ти теми имаш доста електрически проблеми, може компа да няма постоянен плюс и да не помни грешките. може да има бушон изгорял, стопена инсталация, дефектно еку, да ти дава на маса някъде. Виж с друго еку дали ще имаш проблеми или пробвай твоето на работеща кола

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах работи си :rolleyes: и в това съм сигурен.еку-то :) всичко се случи ония ден след смяна на дросел........ до тогава колата беше перфектна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дросел сам по себе си не може да причини такива проблеми. прегледай кабелите около него да не сте разместили нещо.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко е премерено даже смених два куплунга за всеки случаи от 5-те :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай следното... на празен ход изключи това дето му викаш степ мотор, изчакай чек-а да светне и без да гасиш колата сложи кламера.ако кодът ти мига, махни контакта и след няколко секунди пак проветри грешките. Ако вече няма грешки, смени си 7.5А backup бушон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

емо ще пробвам още тази вечер .. че ми пуши главата вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега компа влиза ли в авариен режим и правено ли е нещо по него? В момента ме занимават с едно "перфектно" допреди няколко дена еку което е било чипосано с кофти цокъл + скъсани писти и лампата сега свети постоянно. Макар и рядко понякога и аз съм късал писти, но е много некоректно ако не са отремонтирани след това както трябва :)Ако имаш възможност пробвай с друго подобно еку.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора не е от еку -то не е пипано от 2-е години насам :) невлиза в авариен режим просто немога да чета грешки сега ще пробвам каквото написа емо да видя дали ще светне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зимаш един инфоборд на заем и си четеш грешки в реално време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ресетнах цялата система и се оправи !.както каза емо така направих.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама от бушона ли се оказа?

Това което ти казах беше за да видиш че грешката си се регистрира и чека мига. Помненето зависи от бушона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам предвид че си работи :angry: като откачиш степа си светна преди неискаше нещо сякаш беше забил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...