Jump to content
Cilvaringz

Хонда Интегра

Recommended Posts

Имам едно запитване мисля да вкарам една хонда интегра 1.6 16в дуал карб от кипър с десен волан е дали ще мога да я продам в Бг и долу горе кви пари ще мога да и взема ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е бошлав работа.нали си чувал приказката,че едно нещо струва толкова, колкото ти дават за него.може да я продадеш за 6к,може и за 1к,зависи дали ще извадиш късмет някои които търси такава да ти види обявата и тн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако питаш мен хич не се захващай ! 1во че е с най малкия двг другото с десен волан,сега ако е дс2ка ОК ама 1.6 едва ли ще си заслужава цялата хамалогия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мислех си да си доида с нея от тук сигорно ще ми излезе по евтино пътя така си правех сметката ама ме притеснява дали ще мога да я продам в бг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в мобилето има само 1 интегра за продаване,като купе ще има интерес,проблемът ще е десният волан и малкият мотор :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

С този двигател забрави !

 

А и който чете внимателно едва ли ще прояви интерес:

 

проблем хонда интегра, а

не мисля да я продавам с проблема кои глупак би я купил ако има тоя проблем ? как мислиш дали ще измине 1500 км до БГ с този проблем ? Редактирано от Cilvaringz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно запитване мисля да вкарам една хонда интегра 1.6 16в дуал карб от кипър с десен волан е дали ще мога да я продам в Бг и долу горе кви пари ще мога да и взема ?!

Според мен интегра десен волан 1.6 автоматик, с преебана кутия както ми звучи на мене от твоите обяснения, тука дори и в морга няма да ти я вземат по простата причина че няма накого да се продадат частите :D В краен случай ако не искаш да си я караш, Металекс или Трансинс могат да те отърват от мъките срещу скромните 200лв някъде :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех че отговори давате .... браво по добре да не бях писал запитване казах ви колата като ще я продавам ще е направена няма как да измина с нея 1500 км с повреди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори, избъзиках се малко ама сега сериозно, не мисля че ще и намериш пазар тука, или сумата ще бъде толкова малка, че няма да си заслужава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що да неси заслужава , като чета описанието на колата мисля ,че някой му я е подарил даже го е и черпил ,че се е отървал от нея :D пък тук и 1000 лв. да вземе се нещо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Достa рядък езкземпляр , до сега съм видял 1 във Варна пак с десен волан и в доста разнебитено състояние :D ако някой ще ти я купува ще е , за да си има кола за части :D Просто ми се вижда нелогичко човек да иска да си купи кола до 1000-1500 лв и да вземе твоята , просто има много по-добри алтернативи - Сивик 3г примерно , който ще бъде в добро състояние и нормална дирекция за тези пари ;)

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе някой, който не разбира много може да се излъже, ама който е наясно едва ли ще се метне на толкова рядка за БГ кола и при това на най-слабия и мотор, ако живеех в щатите бих си взел интегра, но пак няма да е 1,6, то с такъв мотор по-добре да си карам сивика...без да се обиждаш колега, просто който е наясно с моделите на хонда няма да вземе интегра 1,6 и при това с десен волан. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава идея ама с 1.6 кофти. Аиде с десен волан много карат ама слабо. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно запитване мисля да вкарам една хонда интегра 1.6 16в дуал карб от кипър с десен волан е дали ще мога да я продам в Бг и долу горе кви пари ще мога да и взема ?!

ам здрасти и от мене ... според мен е по-добре да я продадеш в кипър мойе да и вземеш повече ако я продадеш на някоя маимуна ше и искараш 3-4 бона ...тфа все пак е лично мнение :ranting: btw аз също съм от кипър и на твое място бих направил така . :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...