Jump to content
Valentin Petrov

Tърся човек които може да настрои Турбина и Ecu

Recommended Posts

Здравейте, честит 8 март на всички жени !!! Търся човек които може да настрои Турбина и ECU срещу съответното заплащене .тел: 0883 333 240 - Валентин Петров

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши на 1Net!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

не си писал от къде си.омбре сервиз, даркоси, миамото 1нет и т.н.напиши от къде си

Редактирано от uBaHoB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

няма такъв човек.. още дето може да го прави на хонда.(в бг)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е има как да няма настройка много хора могат да ти направят не само в нашия форум ,ама каква ще е и колко ще е качествена и колко от потенциала ще се измъкне ей това вече май почти никой неможе да го направи много качествено ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

но истина уви няма нито една дето върви много добре.(все още )

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на Вас чакаме целия форум ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но истина уви няма нито една дето върви много добре.(все още )

Еее то като трябва всички да се сравняват с твойте невероятни постижения, няма как да стане! Никога няма да има такава Хонда докато ТИ, приятелю, си на рейсинг сцената! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е те всички са така колега вървят докато се дропят ,ей тва имах предвид че незнам кой може да ти помогне с качествени настройки че да имаш голямо доверие на колата си ,просто за сега в БГ има много малко опит с турбо на хонда ,и затова се прави така компромис в настройките /по малко коне/ но по сигурно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aбе моята си вървеше перфектно преди да и гръмна двигателя :P

Другия път не прекалявай с буста на заводски карантии!Иво винаги се прави компромис,пожелавам ти да си направиш колата при някой ГОЛЯМ тунер и да си и даваш газ безпроблено.Аз съм доволен от момчето което ми прави колата,не се е счупила още,не се и сещам за кола направена от него която е дала фира.С надменни и пресмехулни изказвания не си помагаме.Лека полека нещата потръгват,появяват се все повече Хонди с различни от фабричните показатели!До вчера някои хора Русенското от Пастета не различаваха.............. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е много ясно че ще трябва да се прави компромис проблема е че не го знаех тогава :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам,че моето име е посочено сред хората които могат да настройват турбо Хонди.......обаче аз бъкел не вдявам от настройки :) .Двама човека в този форум могат да го направят обаче,Darcosi и 1net,и смятам,че могат да го направят качествено.Приказки от сорта "няма кой в БГ да ти я направи качествено" са най-малкото несериозни да не кажа заядливи.Брат ми кара бившия Сивик на Darcosi вече повече от година(преди това около 2 години и в Дарко) и за сега си е в крепко здраве,а го духа як вятър в цилиндрите.Сега като се замисля се сещам за една сучпена турбо Хонда настройвана при едни от най-добрите тунери в Гърция.......и кво и гърците ли не ги бива,къде да ходим тогава по дяволите да ги правим тези коли???На Марс ли???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В мойте ръце са се чупили хонди. Обикновено е било от болни амбиции и не добре свършена работа по железата. Това е и причината да не умирам от желание да настройвам турбо хонди.Малко по-горе беше повдигнат въпроса че дори без значение от цената, пак няма кой.... та ми се ще да кажа няколко приказки.За перфектна настройка трябват 3 основни неща:1 - кадърно проектиран и сглобен двигател2 - тунер с поне малко опит3 - адски много времеПървите 2 са постижими, но когато някой е сглобил двигателя си така че да не издържи настройките, тунерът нищо не може да направи. Всъщност тунерът в тази ситуация може само да закрепи положението до колкото му позволява софтуера и да препоръча безопасно налягане. Някои хора не разбират, че да им настроя колата не значи да им направя двигателя. Да си призная, до тук съм настройвал само 2 турбо двигателя, за които не ме е било страх, че ще ми се разпаднат в ръцете.Времето.... За перфектна настройка трябва време. Трябва и дино. Минимумът за който съм успявал да докарам турбо настройка да е близка до перфектната е било 2 съботи и недели и 2 часа дино.Ако ме питате колко време бих искал да имам, за да съм сигурен че колата е настроена перфектно, това е 2 пълни дни преди диното, 2 часа дино и 2 дена след диното. Ако не срещна механични проблеми в този период, това време е достатъчно. След някой друг месец е добре да се направи пак една проверка на настройките. Ето това е времето необходимо, за да съм сигурен че всичко е на 6. Обикновено обаче пробелми има и настройките са разтеглят. Ако аз съм си направил двигателя ще го настройвам сигурно около месец докато мирясам че съм готов. Това обаче е немислимо за клиент.Има кой... просто няма кой да ни плати времето, нито на мен нито на Дилян. Затова аз поне тия работи ги правя в свободното време. Ако си зарежа работата и разчитам само на хондаджиите да си изкарвам хляба съм си жив умрял. Всички искат за 1 ден да я настроим ама ако може да им взема 100лв и да пропуснем диното.Абе с 2 думи, не обвинявайте тунерите. Ако един двигател е проектиран и сглобен правилно, настройките са песен. Като цвърчи масло от всякъде, прегрява, детонира неконтролируемо и бууста подскача като луд заради невериятния бууст контрол, тунерът не може нищо да направи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо е много прав тук неможем с подръчни материяли да искаме много ,това че ние спестяваме от карантии си е наш проблем и наистина неможем да обвиняваме хората ! Другото е че за часове неможем да се направи настройки на мне ми казаха че ще имам късмет ако колата ми издържи настройките защото от сутринта до вечерта ще се занимават с нея и то с натоварване почти през цялото време на 100% и пак може да нестигне времето ,другото което казаха че ако мисля че някаде може да даде фира хич да не тръгвам да им губя времето ! И 3тото електрониката наистина ако не е читава нищо неможе да се постигне :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

другото което казаха че ако мисля че някаде може да даде фира хич да не тръгвам да им губя времето ! И 3тото електрониката наистина ако не е читава нищо неможе да се постигне :P

от чист интерес това с кого го говориш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...