Jump to content
Stelian Kirchev

Geneve 2009: Honda показа Accord Tourer Type-s

Recommended Posts

Комби модела на Accord запазва обема и динамичните характеристики на седан версията. Дизайна на екстериора почти не се е променил, новите задни светлини го правят да изглежда с доста "мускулеста" задница, общо взето запазва чара на Accord.

 

Публикувано изображение

Източник: Testdrive.bg

линк към цялата статия и още снимки : http://testdrive.bg/news/read354.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизайна е невероятен. Определено са подобрили и задницата, към която преди имах леки резерви (конкретно за комбито)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер е дупарата, много динамична! не е отрязана като шпеков салам на предишната катафалкана мен повече ме дразни високата предница, хонда винаги са били много наточени отпредно последваха и те тенденцията за високи предници, продиктувана донякъде от европейските изисквания за краш тестове на пешеходци - за целта предницата трябва да е издута, да има много място между капака и железа отдолу, между маската и радиатораспряна 1:1 със стария акорд изглежда неприятно наедряла кола, но вече няколко срещам в града, и правят много добро впечатление, грабващ външен вид :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радва окото парахода....поне на мен ми харесва де. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:thumbs1: щом е хонда няма лошо.хубави са ама не са още по джобчетата ниыкато станат на по десетина годинки и повече ще си вземем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

количката е супер , но това вече модна тенденция ли е спорните линии да са вече с дизелови двигатели ? и все пак за момента фаворит остава Mazda 6 , прекарасен автомобил задминал по дизайн доста от конкурентите си.

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резивиран дизел със 180кс. Тва добре време беше да отговорят на Мазда и Тойота в зоната на 2,2 турбо дизелите - 177кс то Avensis и 180кс от 6-цата.Но защо чак сега? Изстърваха мен примерно като клиент.Тва е лошото на Япоците, че предлагат маляк избор на двигатели. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резивиран дизел със 180кс. Тва добре време беше да отговорят на Мазда и Тойота в зоната на 2,2 турбо дизелите - 177кс то Avensis и 180кс от 6-цата.Но защо чак сега?

Преди няколко седмици си говорих с един жив японец от Токио ;) Та, той ми обясни, че дизелите не са на мода в JP и хората, които ги ползват трябва да плащат луди еко такси. Подобно е и положението в USA - там просто дизела не е на мода. А основния пазар на Honda НЕ e EU!Що се отнася до новия параход - радва! :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отзад много повече ме радва сравнено с предишния модел, но отпред е много грозно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектната кола да си возиш дупарата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% автомобил това е дизаин е невероятен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересното е, че крайния габарит на тая, е колкото на текущия Legend ... бая е пораснала спрямо предната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО ! Най-накрая направиха красиво комби на Акорда, без да се обиждат колегите които имат комбита.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се обиждаме :D Ама на мен пък тая задница не ме кефи ;) нещо ми прилича на рената с ония странните гъзове ;) А мойто комби си ме кефи / не много :D / изодзадзе защото наподобява 5-та сивик ;) като форма де , резната , както вика Магнума , като салам , само дето при Акорда ножът е рязъл като японски меч :) В крайна сметка отзивите за това комби от страна на вътрешно пространство и багажник са по-лоши от това на предишното ;) и наистина и на мен ми се стори по-малък багажника като го видях на живо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО ! Най-накрая направиха красиво комби на Акорда, без да се обиждат колегите които имат комбита.

Алоо, и старите са си много яки! :) Нее, наистина този вариант на Турер-а е велик! Направо ще ми изтекат лигите! Вярно предницата не е толкова "силна" като дизайн като 7-ма г. Обаче като цяло ми спира дъха! А и S-Type... неам думи! ;):D :D ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е тоя двигател I DTEC да не е нещо като витека?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...