Jump to content
hondarev_accordov

Даите мнение за гуми спортива

Recommended Posts

Предлагат ми едни гуми с посока 205/55/16 спортива за 125лв. , и друг варянт кумхо на същия размер но за 150лв.Ако някои е карал на този размер би ли изказал мнение за да ми помогне в избора.Притеснявам се главно от лесно образуване на жаби или лесното кривене на телове.Ако някои е доволен от друга марка горе долу на същата цена нека сподели.Благодаря ви предварително колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

би ли избрал дачия за 12500лв пред хюндай за 15000?кумхо са доказана марка, може би не най-добрата, но маркаспортива са марка-еднодневка, не знам коя им е компанията майка, но целта на производството им далеч не е качество, пътно поведение или издръжливост, а най-вече ценааз нещо, което е направено, за да е най-евтино, не бих си взел

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро си взимах за Мицубишито 205/55/16 Bridgestone Turanza ER300 за 50 лв. 2 бр. и мога да кажа с ръка на сърцето че е перфектна гума,отзад съм със Pirelli P7 за която също мисля че е много добра гума.Хондата ми беше със гуми Continental Premium Countach за които не искам да чувам повече никога(пълен боклук),като ги свалих си взех Dunlop SP 01 с която усетих тотална разлика и мисля че е една от наи добрите гуми които съм карал някога!Тези дни разглеждах темата на един колега от форума....продаваше гуми и в саита му видях и трите модела гуми доста запазени и на много добри цени,със точно такива размери които търсиш,можеш да го разгледаш.....http://www.gumata.com/ Това е от мен дано съм ти бил полезен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам седан и с климатик,може и с газ.4-5 генерация,регистрирана,ако е от Сф още по-добре.Очаквам предложения и снимки

имам англичанка ако те интересува пиши

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагат ми едни гуми с посока 205/55/16 спортива за 125лв. , и друг варянт кумхо на същия размер но за 150лв.Ако някои е карал на този размер би ли изказал мнение за да ми помогне в избора.Притеснявам се главно от лесно образуване на жаби или лесното кривене на телове.Ако някои е доволен от друга марка горе долу на същата цена нека сподели.Благодаря ви предварително колеги.

вземи си yokohama prada и си решаваш проблема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а някой може ли да сподели някоя марка летни гуми които при потегляне на по високи обороти да има добро сцепление :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
http://www.tirestest.com/pkw_sommerreifen/index.htmlЕто в този сайт има доста ревюта на гуми,1-ца е най добро,нагоре става по-злеhttp://www.tirerack.com/tires/types/extremeperf.jspа тук в ляво на менюто има 4-5 различни вида супер спортни летни гуми,разгледай ги :ranting: Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз сам Toyo PROXES T1-R 15/50/195 и сам много доволен :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз сам Toyo PROXES T1-R 15/50/195 и сам много доволен :cool:

 

Мисля че тук се интересуваха от опр.марка гуми..

За Sportiva Snow Win, 175x65x14 мога да кажа само добро. За жалост тази година не мога да намеря още 2.. ако някой ги е мяркал да каже - Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...