Jump to content
Jeepers

Продавам състезателни джанти ТИЙМ ДИНАМИКС РЕЙСИНГ

Recommended Posts

Момчета продавам чисто нови състезателни олекотено джанти БЕЛИ !!! 17ки 7 инча ет 50 4х100 чисто нови с кашони найлони както си му е реда .Закупени са директно от производител в Англия занимаващ се със сътезателни модели и супер тунинг модели Цената е 1000лв Много по леки са от ОЗ ! За здравина без коментар ще ви кажа че едно аверчр му бях взел такива и разцепи бордюр с тях тел 0878 41 41 24 Ивоето тук и снимки :Посетете любимата ми страница

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а един мой приятел си реже дървата с такива толкова са здрави :rolleyes::) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета продавам чисто нови състезателни олекотено джанти БЕЛИ !!! 17ки 7 инча ет 50 4х100 чисто нови с кашони найлони както си му е реда .Закупени са директно от производител в Англия занимаващ се със сътезателни модели и супер тунинг модели Цената е 1000лв Много по леки са от ОЗ ! За здравина без коментар ще ви кажа че едно аверчр му бях взел такива и разцепи бордюр с тях тел 0878 41 41 24 Ивоето тук и снимки :Посетете любимата ми страница

Дали ще може да направим нещо за подобни 17ски (само че златистия модел) 5х100 ЕT35 7J(виждам че имате наличност)И можеш ли да ми кажеш колко точно тежки са джантите ,каква е марката и дали имат някви капачки в средата ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имам 5х100 ет 50 но млечно бели джнтите за 18ките ги дават уж 6,5 но ще ги притегля и тях и 17ките 16ки имах преди бяха 6кг така че ще е там някаде :rolleyes: Капачки естествено че имам в отделни кутийки са все пак са чисто нови джанти закупени от производител няат липси драскотини или каквото и да било !Имат 0 см изминати с тях :) дори и гума не е монтирана :) То се вижда де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само толкова големи ли има ? няма ли 15 ? 16?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имам 5х100 ет 50 но млечно бели джнтите за 18ките ги дават уж 6,5 но ще ги притегля и тях и 17ките 16ки имах преди бяха 6кг така че ще е там някаде ;) Капачки естествено че имам в отделни кутийки са все пак са чисто нови джанти закупени от производител няат липси драскотини или каквото и да било !Имат 0 см изминати с тях :dry: дори и гума не е монтирана :bg: То се вижда де :dry:

голямо ми ЕТ-то на 50 и трябва да паравя фланци иначе упиръм в стръта (макферсона) :bg: дай все пак точния модел на джантата да ги порзцъкам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не искам да правя реклама,но аз си взех такива джанти 16ки УНИКАЛНИ са супер леки,не спъват колата,и супер здрави влязах в около 40 сантиметрова дупка гумата гръмна ,джантата като я закарах на вулканизатор даже и баланс не искаше,а стойката на колата с едно спортно окачване е ненормална.Успех с продажбата:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имам 5х100 ет 50 но млечно бели джнтите за 18ките ги дават уж 6,5 но ще ги притегля и тях и 17ките 16ки имах преди бяха 6кг така че ще е там някаде :bg: Капачки естествено че имам в отделни кутийки са все пак са чисто нови джанти закупени от производител няат липси драскотини или каквото и да било !Имат 0 см изминати с тях :bg: дори и гума не е монтирана :bg: То се вижда де :bg:

голямо ми ЕТ-то на 50 и трябва да паравя фланци иначе упиръм в стръта (макферсона) :cool: дай все пак точния модел на джантата да ги порзцъкам :bg:
Колега няй вероятно днес ще ми ги капарират тези 5х100 той е един редовен клиент :bg: иначе модела е тийм динамикс моторспорт .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15-ки не могат ли да се поръчат ? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по принцип се занимавам само с големи джанти колега :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17ки 4 х100 продадени ! ПП: имам 18ки 4х100 златисти и 17ки бели 5 х100 ако има мерак някой да казва :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...