Jump to content
Guest greenwather

чип тунинг

Recommended Posts

Guest greenwather

колко мойе да ми излезне и каде ?Помагайте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Така наречения "чип тунинг" може да ти излезе около $22 :lol: Ако разбираш малко от електроника и запояване можеш без проблем да си "тунинговаш" колата сам за по-горе споменатата сума... Как става това ли? ;) Ето как...Instalation KitInstructionsДавам ти тези два сайта и се надявам да ти свършат работа. Разбира се след като инсталираш нужните части ще ти трябва и софтуер за да си настроиш параметрите на колата. Единственото което трябва да направиш е да изтеглиш софтуера от ТУК , да направиш връзка компютър-автомобил и да се поразчовъркаш из програмата... :hondarulez:Надявам се, че съм бил достатъчно изчерпателен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest arsen

Здравейте видях чип за хонда в ebay.де или ebay.com като цената е 20$ и пише че увеличава мощността с 26 конски сили.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Пичове, недейте да ги купувате тези простотии от ибей. Не се подлъгвайте по примамливи оферти без грам достоверност. Линкът който колегата е дал е за ОБД1 ЕКУ-та, а Д16А6 е ОБД0.....има два вида ЕКУ-та за д16А6. Едните са лесни за "чипване" а другите са по-трудни щото няма къде да сложиш чипа. Мойто е от вторите, но това не ми пречи да съм го чипнал :hondarulez:http://www.pgmfi.org/twiki/bin/view/Librar...onToECUChippinghttp://www.pgmfi.org/twiki/bin/view/Librar...ppingAn88-89ECUПрочети ги и двете!А за самата програма, вече или си плащаш за готов чип ( което не ти препоръчвам) или си го правиш сам...... Иначе ако имаш нужда от помощ с потготовката на ЕКУ-то ти за чипване, свиркай :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Дал съм всичко необходимо.... интегралките можете да си ги намерите с много малко търсене.... никак не препоръчвам и аз да си копувате от И-бей защото на 80% са ментаци... хубавото е че пича е оставил списък с чаркове... така, че тях можете да си ги набавите собственоръчно от "Млад Техник" ако щете даже (е... може би и чрез поръчка)... а инструкциите мисля, че са разбираеми за всички.... Всичко е подплътено със снимков материал така, че и най-неориентирания да може да се справи сам.... :hondarulez: ако някой има нужда от помощ.... питайте бе... за това сме тук...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pavca

Някой има ли нещо за CRX 1-ва ген.-EW3?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

съжалявам че разводняваме малко темата, но... За ЦРХ 1-генерация за съжаление има много малко информация за тези ЕЦУ-та и както е тръгнало, май на никого не му се занимава толкова..... :P така че не храни много надежди за чипване на EW3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobo21

А за OBD II как стоят нещата?Мисля си дали не е добре един чип тунинг FAQ да се сложи ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...