Jump to content
I_V_O

ФУТБОЛЕН ОТБОР ХОНДА - СОФИЯ

Recommended Posts

Предлагам да спрем списъка до тук ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Винаги ли едни и същи хора си играете, и приемете ли новобранци? Аз не съм играл от много време, обаче ми се играе а няма с кой! :D Ако някой път имате дефицит на играчи, аз съм насреща! (въпреки, че незнам как да стигна до игрището :D;) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идваи да поритваме ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

CIVICwarrior, и аз не съм играл от години и бях най-куця кон на света, като отидох да играя !!! Обаче това го правим предимно за кеф, така че няма място за притеснение. :tease:

Редактирано от kalio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че трябва да го направим, малко по-интересно.Примерно, който падне плаща !!! Въпроса не е в парите а просто да имаме някъкъв стимул да играеме, без да се лигавиме :tease: Това е просто идея от моя страна не я натрапвам на никой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна идея,обаче примерно всеки път да се разделяме различни за да е интересно? нещо като чоп?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш , който падне го е.... !!! ПИЖАМИ , млъквай и довечера те искам на 100%

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам за пижами но дъждобраните са задължителни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявам, че ви връзвам, но имам семейни проблеми и ще се наложи да пропусна. ;)((Предполагам, че няма да е голяма загуба... :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено ще намина скоро, но незнам кога точно ще имам време! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почваме списъка.Нека всеки си напише името на любимия отбор срещу името си (става въпрос за лецки :lol: и ЦСКА) Така ще отидем направо с предварително избрани отбори, който няма пристрастия към нито един от двата клуба, нека се запише при числено по малкия брой играчи.Пъвото попълнение на ЦСКА 1.najami > Мартин Велинов > ЦСКА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почваме списъка.Нека всеки си напише името на любимия отбор срещу името си (става въпрос за лецки :lol: и ЦСКА) Така ще отидем направо с предварително избрани отбори, който няма пристрастия към нито един от двата клуба, нека се запише при числено по малкия брой играчи.Пъвото попълнение на ЦСКА 1.najami > Мартин Велинов > ЦСКА

Тая идея съм 99% сигорен , че ще развали петъчните ни срещи :lol: От моя страна лично , играта ми ще бъде коренно разлчна и ще исчаткам някой много жестоко :lol: Нека просто си играем , както до сега ... просто повечко желание , че вече говорих за първенството и трябва да се стягаме :P1.najami 2.I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.najami2.I_V_O3.Kalio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.najami2.I_V_O3.Kalio4.reddek

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.najami2.I_V_O3.Kalio4.reddek 5.AIDS_LOLLIPOP

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.najami2.I_V_O3.Kalio4.reddek5.AIDS_LOLLIPOP 6.Ivu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.najami2.I_V_O3.Kalio4.reddek5.AIDS_LOLLIPOP 6.Ivu 7.........Ma4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слаб интерес тази седмица :bounce: ще взема още двама с мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ако кажете и аз ще взема едно момче с мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то има още време :) Не бързайте :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още трима чакаме, за точна бройка. Малко :) Иво дай снимки на седалките, Пед........ не се прави на луд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде , аз за тоя петък отпадам :) Ще гледам поне , да пратя мойте хора ... да може да се съберете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде , аз за тоя петък отпадам :) Ще гледам поне , да пратя мойте хора ... да може да се съберете ;)

Аре почна се с несерйозната работа, а точно от теб не го очаквах :) Още четири човека ни трябват, аре хора стегнете се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един път ми се е наложило и веднага станах несериозен :cool: Мислиш ли , че нямам причина ????? Аз ще огранизирам нещата и няма да ми се идва ...?????? евала :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един път ми се е наложило и веднага станах несериозен :cool: Мислиш ли , че нямам причина ????? Аз ще огранизирам нещата и няма да ми се идва ...?????? евала :lol:

Еееееееееееееееее споко де, шегувах се , много си станал сприхъв нещо , извинявай :P Ще намерим хора , аз лично ще взема едно момче с мен.А и най-важното понеже все разчитаме на Иво за това, ще взема и топка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опа ако трябват още хора да викам и аз един приятел? до утре ако никой не се е записал ще привикаме други хора да допълнят бройката :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам проблем с транспорта и не съм много сигурен, така че ме пишете под въпрос, утре ще кажа със сигурност ще идвам ли или не :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам проблем с транспорта и не съм много сигурен, така че ме пишете под въпрос, утре ще кажа със сигурност ще идвам ли или не :D

Мога да те взема от центъра ако ти е удобно, аз живея на попа, ако искаш мога да те взема от там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на линия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на линия

Сигурен съм в теб :D Дано да валне малко дъжд че ттогава играем най-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.najami2.WaveMastaa (?)3.Kalio4.reddek5.AIDS_LOLLIPOP 6.Ivu 7.Ma4o8.DzenkyАре малко остана ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.najami2.WaveMastaa (?)3.Kalio4.reddek5.AIDS_LOLLIPOP 6.Ivu 7.Ma4o8.Dzenky9.najami + приятел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.najami2.WaveMastaa (?)3.Kalio4.reddek5.AIDS_LOLLIPOP 6.Ivu 7.Ma4o8.Dzenky9.najami + приятел10.reddek + приятел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи състава е готов, под въпрос е само WaveMastaa ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мога да доведа човек ;) Ако трябва ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ама WaveMastaa да казва за да знаем дали да взимаме още един човек, че за момента с него сме точно 5 на 5.Ma4o а ти не говори, искам те нахъсъно либеро като последния път (човек минава , топка не) ;) или обратното беше ;)

Редактирано от najami

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двама пращам аз , щото няма да идвам :rolleyes: Да ме заместат....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амииииии аз мисля, че ще дойда, дори и без транспорт. Тъй като майка ми си е с колата и аз нямам возило и ми е малко неудобно, но ще се постарая да дойда навреме :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амииииии аз мисля, че ще дойда, дори и без транспорт. Тъй като майка ми си е с колата и аз нямам возило и ми е малко неудобно, но ще се постарая да дойда навреме :(

Кажи от каде ще трагваш :) може някои да те вземе :lol: А аз значи да не водя никои :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да водиме повече хора, че ще стане лудница и няма да можем да се разминаваме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...