Jump to content
I_V_O

ФУТБОЛЕН ОТБОР ХОНДА - СОФИЯ

Recommended Posts

Пиши се де, да не си малък :thumbs1: 1.I_V_O2.Ivu3.najami4.ma4o5.Kalio6.AIDS_LOLLIPOP7.Dzenky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега прочетох цялата тема :worthy: та разбрах къде е! У петък 21 налЕ? :thumbs1:Аз ще съм 5-та греда в мача, ама се надявам да се окопитя бързо. Не съм пипвал топка 2-3 години. :thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не , става въпрос вече за ПЕТЪК 21:00ч. Почваме вече на октрито (изкуствена тревица) .... Спортен комплекс "Мир и Дружба" - АКАДЕМИКА. Намира се - от картинг писта ДУНЕВ , посока ст.град веднага след пистата 1-вата пряка в ляво посока техничесия и веднага пак 1-вата пряка в ляво и излизате на паркинга на терените :thumbs1: Те се виждат след , като завиете след ДУНЕВ в ляво от лявата ви страна се падат терените на които ще играеме :thumbs: Няма друг свободен ден и час за месеци напред. ПЕТЪК 21:00ч. си е само за нас за колкото време ние си решиме ... това е . Има си осветление , тревицата е перфектна. Хората , които са до тук в списъка остават ли на 100% и за ПЕТЪК ...?????????????????????????????????????????????

Тука пише, точното място и време, кадето ще се играе мача.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде още малко де :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, още трима ни трябват и попълваме бройката.В най-лошия случай може и един човек още.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една седмица почивка и.......всички ги домарзя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За т'ва повече никви почивки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, стига бе! Веднъж да се навия да дойда и... скатавки! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой може, да взима и приятели , че сме много малко за момента.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митев и Ушевия сигорно ше дойдат :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене не ме бройте София евентуално за другия петък. Поздрави на всички и да направите хубаво мачле!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам няква зверска мускулна треска на краката, ако успее да ми мине поне малко до вечерта ще дойда, иначе ще трябва да пропусна, защото едвам ходя в момента :D Предварително се извинявам, ако не дойда вечерта. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммммм... май ще играем на една врата... :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са така нещата , няма смисъл да ходиме :offtopic: Но ще си изгубиме часа :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига де не се ли събираме поне 4 на 4 , аре да ходиме.Стегнете се де.Аз съм навит ако сме по-малко да дам пари и за липстващите хора, ако сме 8 човека аз ще дам за мен и още двама.А и туко що намерих още едно приятелче дето ще дойде с мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно, отиваме ли? :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще гледам да дойда, макар да имам болки. Ако трябва ще седя на 1 място и ще давам само пасове :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм там в 20:30 часа , с моя човек.Иво казвай дали ще ходим, според мен ще се съберем достатъчно хора, Деян и Ушевия няма ли да идват ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да идват :offtopic: 20:30 съм там ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после нет! В девет без 15 съм там да се поразтъпча малко, че тва римско право направо ми изпи душата! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после нет! В девет без 15 съм там да се поразтъпча малко, че тва римско право направо ми изпи душата! :lol:

СУПЕР, спасяваш положението :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека всеки, който иска да дойде в петък, да се пише директно в списъка със съответния номер и този път ако искате може да се разделим по отбори по-отрано.1.najami

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.najami2.I_V_OТо , не се знае дали ще се събереме .... ти отбори искаш да правиме ;) ( като има такива П..ки , като Митев ) и такива , дето имат мускулна треска :rolleyes: кажи ми как да стане ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.najami2.I_V_O3.KalioТъп и упорит! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

1.najami2.I_V_O3.KalioТъп и упорит! :rolleyes:

Не е до тъпотия и упоритост, а до желание ;) Иво споко следващият път ако дойде Митев, ще си взема за всеки случай шестака и ще играя с него персонално ;) .А колкото до Ivu и мусколната му треска, нямаше значение , защото в крайна сметка дойде на мача.В крайна сметка дано се саберем др. петък по отрано и да играем по-серйозно. Редактирано от najami

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да , определено ще е интересно ако играеме сериозно всички :rolleyes: И момци айде да си направиме списъка от рано тоя път и всичко да е спокойно , а не да се чудиме до-последно , кой ше дойде и кой не ........

Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да ме драскате ,ще доида да потичам :rolleyes: Ако нещо не се съберем ще взема приятели!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.najami2.I_V_O3.Kalio4.Dzenky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдееее мързелииииииии.... (кой го казва ;) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.najami2.I_V_O3.Kalio4.Dzenky 5.ikurtev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-тима и за дискотека не ставаме беее ;) За , кво чакаме последия момент...?????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.najami2.I_V_O3.Kalio4.Dzenky 5.ikurtev 6.ma4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Mомци от колко часа се събирате и кой ден че аз съм до 20:30 на работа :rolleyes: ако е само за спорта де а не ходите на турнирчета че аз с моята работа не мога по-рано

Редактирано от krasimir_01

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си някаде близо до техническия унивеситет, ще имаш време да дойдеш.За момента си ритаме само за удоволствие, надяваме се по-нататък да сме достатъчно добри и да се включим в някой турнир, но за момента нямаме такива планове мисля :rolleyes: Иначе ето ти мястото и часа в който играем.ПЕТЪК 21:00ч. Почваме вече на октрито (изкуствена тревица) .... Спортен комплекс "Мир и Дружба" - АКАДЕМИКА. Намира се - от картинг писта ДУНЕВ , посока ст.град веднага след пистата 1-вата пряка в ляво посока техничесия и веднага пак 1-вата пряка в ляво и излизате на паркинга на терените Те се виждат след , като завиете след ДУНЕВ в ляво от лявата ви страна се падат терените на които ще играеме Няма друг свободен ден и час за месеци напред. ПЕТЪК 21:00ч. си е само за нас за колкото време ние си решиме ... това е . Има си осветление , тревицата е перфектна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.najami2.I_V_O3.Kalio4.Dzenky5.ikurtev6.ma4o 7.AIDS_LOLLIPOP

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ми кажете, ще взема и момчето което беше с мен последният път, че пак иска да рита с нас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз Евентуално ще взема едно момче ,ако няма желаещи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледам да дойда и тази седмица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая седмица , носете кори , каски , гуми за зъби , пушки , пистолети и т.н ..... Админа (Al_capone) каза , че има вероятност да дойде :rolleyes: 3г Хокей на лед и щял да вземе тоягата !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Е ти па как можа да издадеш така грубо изненадата бреееее. Са ше земат да дойдат и публика с камъни, колове и разни други такива неща :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...