Jump to content
I_V_O

ФУТБОЛЕН ОТБОР ХОНДА - СОФИЯ

Recommended Posts

Кадето и да ритаме аз съм готов.Ако искате давайте да почваме броенето отсега за да няма пак грешки.1.najami

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кадето и да ритаме аз съм готов.Ако искате давайте да почваме броенето отсега за да няма пак грешки.1.najami

2.GSI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кадето и да ритаме аз съм готов.Ако искате давайте да почваме броенето отсега за да няма пак грешки.1.najami

2.GSI
3.Ma4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е , кога така сме се брояли бе :D 1.najami2.GSI3.Ma4o4.I_V_O

Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.najami2.GSI3.Ma4o4.I_V_O 5.Ivu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.najami2.GSI3.Ma4o4.I_V_O 5.Ivu6.reddek

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за сряда в 20:30 и аз ще дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за сряда в 20:30 и аз ще дойда.

Е да за 20:30 часа става въпрос в Сряда , поне аз не съм видял някаква промяна в плановете.1.najami2.GSI3.Ma4o4.I_V_O 5.Ivu6.reddek 7.Митев8.Ушев9.AIDS_LOLLIPOP

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не , става въпрос вече за ПЕТЪК 21:00ч. Почваме вече на октрито (изкуствена тревица) .... Спортен комплекс "Мир и Дружба" - АКАДЕМИКА. Намира се - от картинг писта ДУНЕВ , посока ст.град веднага след пистата 1-вата пряка в ляво посока техничесия и веднага пак 1-вата пряка в ляво и излизате на паркинга на терените :lol: Те се виждат след , като завиете след ДУНЕВ в ляво от лявата ви страна се падат терените на които ще играеме :lol: Няма друг свободен ден и час за месеци напред. ПЕТЪК 21:00ч. си е само за нас за колкото време ние си решиме ... това е . Има си осветление , тревицата е перфектна. Хората , които са до тук в списъка остават ли на 100% и за ПЕТЪК ...?????????????????????????????????????????????

Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да 100% :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам нов списък за новия ден и час.....1.I_V_O2.Dilqn_Mitev3.reddek

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се знам къв съм КУХ ако не се загубя ще е добре.1.I_V_O2.Dilqn_Mitev3.reddek4.najami

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.I_V_O2.Dilqn_Mitev3.reddek4.najami5.Ivu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До утре вечер , кой се записал - записал , кой не е отпада за тая седмица ... да знаете :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-човека ????????? до утре най-късно в 21:00 трябва да е готова бройката :lol: Иначе пропадаме отново ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тази седмица съм с двата крака с вас. Само кажете какви парички са нужни :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не , става въпрос вече за ПЕТЪК 21:00ч. Почваме вече на октрито (изкуствена тревица) .... Спортен комплекс "Мир и Дружба" - АКАДЕМИКА. Намира се - от картинг писта ДУНЕВ , посока ст.град веднага след пистата 1-вата пряка в ляво посока техничесия и веднага пак 1-вата пряка в ляво и излизате на паркинга на терените :huh: Те се виждат след , като завиете след ДУНЕВ в ляво от лявата ви страна се падат терените на които ще играеме :) Няма друг свободен ден и час за месеци напред. ПЕТЪК 21:00ч. си е само за нас за колкото време ние си решиме ... това е . Има си осветление , тревицата е перфектна. Хората , които са до тук в списъка остават ли на 100% и за ПЕТЪК ...?????????????????????????????????????????????

Само да не стане грешка с местото момцииии :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувстовото че пак няма да играем заради липса на участници.Айде бе хора поне заради уважение и труда че Иво се е разкарвал дотам за да можем и ние да ритаме, айде трябват ни поне още 5 човека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.I_V_O2.Dilqn_Mitev3.reddek4.najami5.Ivu 6.УшевияАиде бееееееееееееееееееееееееееееееееее хакери кво мълчите?!?!?!!? Ма4о не се скатавай ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тази седмица съм с двата крака с вас. Само кажете какви парички са нужни ;)

невидим ли съм........?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.I_V_O2.Dilqn_Mitev3.reddek4.najami5.Ivu 6.Ушевия7.WaveMastaaНе си невидим ;) ама всеки сам се записваше и аз за това..сори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм OFF, няма да съм в София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И 7 сме малко ;) Няма да ви се моля повече.... а после мрънкате , като се преебат нещата. 100% сте видяли темата ама си трайкате ;) Днес до 20:00ч. краен срок за записване. Ако няма бройка , аз повече няма да се занимавам с оранизацията и да се излагам пред хората.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бройте ме и мен на 100%

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.I_V_O2.Dilqn_Mitev3.reddek4.najami5.Ivu 6.Ушевия7.WaveMastaa8.GSIОще минимум двама ни трябват, същност Иво там как са игрищата доста по-малки ли са от залата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 ще сме перфектни просто ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dzenky ?????? ... bObChU ????? Кво става момциии ????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен ;) Винаги може да разчитате на мен на 100% ;) Просто не влиза често в нета ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мачо е стабилен както винаги ;) 1.I_V_O2.Dilqn_Mitev3.reddek4.najami5.Ivu 6.Ушевия7.WaveMastaa8.GSI9.ma4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте и колегата Andreshko на 100% така че вече сме 10 човека

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не , става въпрос вече за ПЕТЪК 21:00ч. Почваме вече на октрито (изкуствена тревица) .... Спортен комплекс "Мир и Дружба" - АКАДЕМИКА. Намира се - от картинг писта ДУНЕВ , посока ст.град веднага след пистата 1-вата пряка в ляво посока техничесия и веднага пак 1-вата пряка в ляво и излизате на паркинга на терените :) Те се виждат след , като завиете след ДУНЕВ в ляво от лявата ви страна се падат терените на които ще играеме :D Няма друг свободен ден и час за месеци напред. ПЕТЪК 21:00ч. си е само за нас за колкото време ние си решиме ... това е . Има си осветление , тревицата е перфектна. Хората , които са до тук в списъка остават ли на 100% и за ПЕТЪК ...?????????????????????????????????????????????

По този начин искам пак да напомня новият час и място на мача на новозаписълите се. Да не вземе да дойде някои в залата в 20:30 и после да ни псува в форума. Иво напомни два пъти и аз един път и не би трябвало да се получът грешки.1.I_V_O2.Dilqn_Mitev3.reddek4.najami5.Ivu 6.Ушевия7.WaveMastaa8.GSI9.ma4o 10.Andreshko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

najami , мерси за активността братленце :) Затварям списъка , този петък това ще са хората .... Някой изпуснал - 0886 847472 - ИВО :D Да ми се обади.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цял ден въртя на посочения телефон..ама никои НЕ ВДИГА?!?!!? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цял ден въртя на посочения телефон..ама никои НЕ ВДИГА?!?!!? :o

Ше те врътна аз тебее !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пропускам поради контузия следващата седмица се надявам да съм на линия дано наравите добър мач и без контузии, че лошо !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искхам и ас да се вклуча във отбора. Вазможна ли е ??? или е късну вече ????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер виждам че се събирате!Не бях в СФ от известно време,напоследък само пътувания ми се очертават да го ева!като приключа се надявам да има място и за мен :tease: :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещатата беше добра с малки изключения.Оправил съм си профила. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещатата беше добра с малки изключения.Оправил съм си профила. :D

Ако не се бъркам, ти беше вратаря на противника и искам да ти кажа че КАСАПИНА е най-правилният nickname за теб :D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...