Jump to content
I_V_O

ФУТБОЛЕН ОТБОР ХОНДА - СОФИЯ

Recommended Posts

сори ама ще се наложи да пропусна за съжаление :ban:

Щом ти се налага :ban: няма проблеми .... :) Всеки си има някви задачки и проблеми :ban:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оп момчета моя съквартирант ще е вратарче та ако другия колега дойде ще има двама вратари ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре беееее играчитееееее :huh: Така с двама вратари си е друго ;) Айде и другата седмица живот и здраве ще се пусна пак и аз :bash:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добра игра стана върнахме им го за миналия път,въпреки че имаше доста нови попълнения!Аре Иво другия път дано сме на 100%!ЕЕЕЕИИИИИИИИИ мНОООО ДОБЪР ДИЛЯН ТОЯ МАЧ БРЕЕЕЕЕЕЕЕ!ЕВАЛА :bash:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дилян Митев - мангустера още познат , като - ПЕЛЕТО (копелето) :bash:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета, добър мач направихме днес. Не е важен резултата, важно е да играем за удоволствие и да ни е кеф.Аз лично съм доволен от мача. И другия път си носете и гидорета и флексове, предлагам да разчастим пейките, за да няма повече жертви :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия пейки.... другия път ги фащаме и зад вратата :) Да няма повече подути палци , пети и т.н .... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пф, екстра беше... ама аз съм разноглед и трудно различавам съотборниците. Тряят си потници с различен цвят за да стават нещата.. иначе, с това викане "аз!" си е ебало мамата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пеиките имат играха доста агресивно за пореден път :) Като не сме с човек по малко се видя резултата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е този път паднахме :) но другия път :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

добра игра стана върнахме им го за миналия път,въпреки че имаше доста нови попълнения!Аре Иво другия път дано сме на 100%!ЕЕЕЕИИИИИИИИИ мНОООО ДОБЪР ДИЛЯН ТОЯ МАЧ БРЕЕЕЕЕЕЕЕ!ЕВАЛА :)

Айде Айде добре че беше ти да асистираш :) ,аз съм ламер ама като има вратар(ЕВАЛАТА НА НАШЕТО ВРАТАРЧЕ,НЕчОВЕК СИ) и оше един човек става по-равностойно.Иначе мачлетото беше супер,аз предлагам като отбори да си останеме и така за напред аз поне свикнах с нашия,ние ще си прибереме МАНГУСТЕРА ИВО като се оправи..и ще сме абсолютно равни като брой!Ако сте съгласни де..Другата седмица пак да сте на линия ЛъУве! Редактирано от Dilqn_Mitev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз другата седмица ще я пропусна, че имам абсулвентски бал. От по-другата съм пак на линия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз другата седмица ще я пропусна, че имам абсулвентски бал. От по-другата съм пак на линия :(

Следващата седмица , си щял бонбони да носиш ... ала баУА ;) Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах ;) ще изтраете до по-другата седмица за бонбони :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм! :( Няма да изпусна веселбата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз предлагам като отбори да си останеме и така за напред аз поне свикнах с нашия,ние ще си прибереме МАНГУСТЕРА ИВО като се оправи..и ще сме абсолютно равни като брой!Ако сте съгласни де..Другата седмица пак да сте на линия ЛъУве!

Не че нещо, ама аз викам да не оставаме така, ами да се разменим по някой играч отборите. Не толкова, за да става по-равностойно или нещо такова, ами за да се обиграем всеки с всеки. И примерно да изиграем още един-два мача с размесени отбори и тогава вече да мислим за съставяне н отбори и т.н.Само предложение е това :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата ми идея за тези събирания е - Да направим отбор и да играем в първенството на форумите :( Има още много време за да го направим .... Нека да сме здрави само , пък времето ще покаже :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

О да, преди да стигнем до лигата на форумите има време. За да сме конкурентни там, трябва да сме конкурентни и в нашите тренировки. Нужно е според мен да правим такива мачове, че коефициента в евро футбол ако трябва да заложиш да е такъв, че да не ти се иска да залагаш изобщо :) Имам предвид, че трябва да сме толкова добри, че да не може да се предскаже кой ще бие... да има конкуренция, борбеност и особено да си подаваме... абе има неща да се изчистват. А вече като стигнем/те до лигата, да пийнем/те по един ред бул и да трошим капачки наред, защото на нас никой няма да ни прости, в това съм сигурен - не малко хора ни мразят щото им късаме дараците по улиците :)

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко ще бъде направено , както и когато трябва :) Но ShEfе не си мисли , че другите форуми са Барса и Ман.юнайтед.... Просто да бъдем здрави и редовни в игрите :) И нещата ще станат :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и да трошим капачки наред, защото на нас никой няма да ни прости, в това съм сигурен - не малко хора ни мразят...

Честно казано това е голяма глупост. Играл съм срещу форума на Рено, Пежо, VW, ClubF1 и хората са си съвсем нормални и възпитани. Изключение да правят един-двама (от всичките 4 отбора). Ако с такава нагласа тръгвате за лигата, просто се откажете. Там хората се събират да поритат. Разбира се има и по-груба игра, има и "нервни изблици", но не е като в първа лига където победата е всичко. За форумлигата мога да ви разкажа доста. По принцип със желание всичко става :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и да трошим капачки наред, защото на нас никой няма да ни прости, в това съм сигурен - не малко хора ни мразят...

Честно казано това е голяма глупост. Играл съм срещу форума на Рено, Пежо, VW, ClubF1 и хората са си съвсем нормални и възпитани. Изключение да правят един-двама (от всичките 4 отбора). Ако с такава нагласа тръгвате за лигата, просто се откажете. Там хората се събират да поритат. Разбира се има и по-груба игра, има и "нервни изблици", но не е като в първа лига където победата е всичко. За форумлигата мога да ви разкажа доста. По принцип със желание всичко става :)
Който тръгне с такава нагласа , лично аз няма да го пусна в отбора :dry: ShEfA - просто го каза с малко повече желание от колкото трябваше :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хайде момчета новата седмица почна време е да се прави списакът :ranting:

Редактирано от reddek

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там съм :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете кой ден и в колко часа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете кой ден и в колко часа?

прчети темата и ще разбереш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Действайте момчета , аз закъсвам сериозно с моя проблем :( Знаете , кое къде е ... само да не забравите да платите после на човека :lol: Долу в стаичката и си следете времето :( Всичко ще е наред надявам се не правете глупости и бъдете точни. Така ще сме си спокойни за напред , че залата в тоя ден и час си е наша :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз май миналия път трябваше да пропусна,като че ли влоших травмата в гадния палец!тоя път съм пас играе ми се адски много,обаче,сега дори не мога да се затичам като хората!мноо ме е яд;)!:lol:!:lol::( :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз май миналия път трябваше да пропусна,като че ли влоших травмата в гадния палец!тоя път съм пас играе ми се адски много,обаче,сега дори не мога да се затичам като хората!мноо ме е яд;)!:lol:!:lol::( :(

С тебе може да ходиме на кафенце някъде ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

така значи списакът за момента е 1.reddek 2. Съквартиранта (вратаря) 3. ma4o (абе ти не получили повиквателна за национала :lol: ) 4.AIDS_LOLLIPOP (видяли кога и каде? Ще идваш ли?)П.С. Адаш дано по скоро се оправиш :lol: bObChU и ти се оправяй! (ще ритна заради теб веднъж два пейката)

Редактирано от reddek

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз и аз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мене перманентно си ме броите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.reddek 2. Съквартиранта (вратаря) 3. ma4o 4.AIDS_LOLLIPOP ( Ще идваш ли?) 5. Orlin 6. Dzenky :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз май миналия път трябваше да пропусна,като че ли влоших травмата в гадния палец!тоя път съм пас играе ми се адски много,обаче,сега дори не мога да се затичам като хората!мноо ме е яд!!!!!!!!!!!!!! :rant:

С тебе може да ходиме на кафенце някъде :dry:
апсолютно и на бирарийка мое да идеме даже!а по темата айде момчаги да не губиме традицията:thumbs1::thumbs1:!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оооо, и аз, и аз, пак съм там. Жалко за Иво и bobchu, ама какво да се прави......бързо и успешно оправяне ви пожелавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.reddek 2. Съквартиранта (вратаря)3. ma4o 4.AIDS_LOLLIPOP ( Ще идваш ли?)5. Orlin6. Dzenky7.WaveMastaa !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и моя човек сме на точното място в точното време !!! а Двамата контузени да си намерят масажистки че да ги излекувват за другата седмица.. !!! Ама да не им става навик..аиде успех момци малко повече рекалс и ще сте на крака !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.reddek2. Съквартиранта (вратаря)3. ma4o4.AIDS_LOLLIPOP ( Ще идваш ли?)5. Orlin6. Dzenky7.WaveMastaa8.Dilqn_Mitev9.Dilqn_Mitev (неговия човек)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако става въпрос за утре в 21:30 идвам и аз само ми кажете в колко се събирате на булгарплод.

Редактирано от AIDS_LOLLIPOP

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така става въпрос за утре да! Повечето ще ходят направо на залата но щом незнаеш каде е ще дойда към 21.00 на Булгара да те взема !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...