Jump to content
Guest ADH-Honda

Mugen Power !!!

Recommended Posts

Guest ADH-Honda

Tiq JAPONCI sa LUDI :D:(!!!

 

Na bazata na Honda FIT (za EVROPA nari4an kato "JAZZ") MUGEN sa naprawili 4udowi6te !!!:D Slojili sa K20A motor (ot CIVIC TYPE R) i sa go forsirali do......260 konski sili :(

 

http://www.mugen-power.com/topics/dynamite0108/index.html

 

Uvi :bg: , towa (nai-veroqtno) si ostawa protoip w edin edinstwen ekzemplqr !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-teco

kak li ste se predstavi tova nesto na 400m? :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest deliveryman

tezi sa ne4oveci.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Tva e za hora sas sigurni pari,zanimavashti se samo s koli.V Bulgaria niama takiva hora.Bih se zael s tazi ideia,ama triabva da si sadera guza ot bachkane za da pravia takiva neshta kato sam na 40 50 godini priblizitelno.A i bulgarina ne e chovek da dava po 500 1000 leva za primerno maximalno vazmojno i originalno uprgeidvane na prednata si bronia.Taka e , za tova ZLATEN DA E TOZI INTERNET EIII :D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Tiq JAPONCI sa LUDI :D;) ;)

 

Na bazata na Honda FIT (za EVROPA nari4an kato "JAZZ") MUGEN sa naprawili 4udowi6te :D;) Slojili sa K20A motor (ot CIVIC TYPE R) i sa go forsirali do......260 konski sili ;)

 

http://www.mugen-power.com/topics/dynamite0108/index.html

 

Uvi :D , towa (nai-veroqtno) si ostawa protoip w edin edinstwen ekzemplqr !

Бих искал най-учтиво да припомня че МУГЕН е започнала земните си дни слагайки турбо на първото поколение Джаз......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest StanNSX

Страхотна е този Хонда бих я разцъкал с удоволствие :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

StanNSX Публикувано на Mar 10 2004, 12:15 PM   Страхотна е този Хонда бих я разцъкал с удоволствие 

Точно на теб не трябва да се дават автомобили над 100 коня .. :Dникоя кола неможе да издаржи на такова каране ..аз винеги сам си мислил.. ти състезател ли си или тест пилот или кво ? в смисал караш толкова лудо че повече едвали ще имам смелоста да ти се кача в колата ти :D:D;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest StanNSX

Не помня да сам те возил :D Все пак като Хонда фен е нормално да обичам динамичното каране :D а и с моите скромни 125 HP трудно ще изправя косата на някой :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

а и с моите скромни 125 HP трудно ще изправя косата на някой :unsure:

Момчето явно нещо не е добре с нервите щом така си го стреснал :ph34r::stupid::puke:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

С всяка кола може да те се вдигне косата.Примерно как би се чувствал ако с трабантиера трагнеш срещу Ланд Криузер? :stupid: Така че е казано,който е шофиор с единя крак е в затвора а друг в гроба :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd
Отговорено (Редактирано)

StanNSX Публикувано на Mar 10 2004, 01:35 PM   Не помня да сам те возил  Все пак като Хонда фен е нормално да обичам динамичното каране  а и с моите скромни 125 HP трудно ще изправя косата на някой

мм една среща миналата година .. имах срещя с Омбре .. и ти сащо се беше разбрал с него на OMV при кат .. и като тръгвахме за полигона аз се качих при теб щото сашо беше със Subaru-то .. и реших че в Хондата ще ми е по гот .. и ти ми исправи косата от тогава те мисля за най-лудия на путя :stupid: Редактирано от w1zz4rd

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Стане признай веднага как му изправи косата,кажи ! :stupid::ph34r::unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Не помня да сам те возил :stupid: Все пак като Хонда фен е нормално да обичам динамичното каране :puke: а и с моите скромни 125 HP трудно ще изправя косата на някой :unsure:

МухахахаТи ебаваш ли се!Мойта коса още е нагоре :ph34r: ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest StanNSX
w1zz4rd сега се сещам кога сам те возил. Следващият път ще вземам по 5 лв за влакче на ужасите :ph34r::cool::puke::unsure::stupid::sick:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

По повод бързото каране, нищо че избягяхме леко от темата, аз установявам, че едвали друга кола освен японска би издаржала на моят начин на каране ! Аз обичам рева на мотора от 5000 об.в мин. на горе! Не карам много барзо но пилеж и рев трябва да има за поддържане на тонуса! Сякаш нещо ми привлича педала на газта кам ламарината! Са след като ремонтирам кочината , треа да си сложа трупче под педала поне за 2-3000 км.!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest StanNSX

По повод бързото каране, нищо че избягяхме леко от темата, аз установявам, че едвали друга кола освен японска би издаржала на моят начин на каране ! Аз обичам рева на мотора от 5000 об.в мин. на горе! Не карам много барзо но пилеж и рев трябва да има за поддържане на тонуса! Сякаш нещо ми привлича педала на газта кам ламарината!

Точно така нали за това сме фенове точно на Хонда :unsure::stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

По повод бързото каране, нищо че избягяхме леко от темата, аз установявам, че едвали друга кола освен японска би издаржала на моят начин на каране ! Аз обичам рева на мотора от 5000 об.в мин. на горе! Не карам много барзо но пилеж и рев трябва да има за поддържане на тонуса! Сякаш нещо ми привлича педала на газта кам ламарината! Са след като ремонтирам кочината , треа да си сложа трупче под педала поне за 2-3000 км.!

Напълно те подкрепям! Колите трябва да се използват, да доставят кеф. Първо ремонт до дупка, но после и газ до дупка (разбира се в рамките на разумното и позволеното)Не съм я купил таз кола да ме пенсионира, не е чисто нова, че да я мисля. Пък и не е някой VW да му баеш да не се разпадне на пътя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Така е . Смятам че рева на Хонда двигателите е най-приятната част на колата,следва барзина и т.н.А най-хубавото е че когато реве не е защото вече неможе и зима дава душа,а е защото и харесва,a и като на нас ни харесва,еми какво искаме повече?На мене лично най-много ми харесва как ръмжи логото.Тва да го видите в движение на 6000 7000 как ръмжи ще кажете че е истребител,а и по принцип си мърче като котка :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

И аз смятам, че хондите не са направени да се жалят!Това са едни от малкото коли, които нямат проблеми с оборотите! :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Затова ли белият лебед на два пъти предаде богу дух? :stupid::unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

А кой е белят лебед? :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Затова ли белият лебед на два пъти предаде богу дух? :stupid::unsure:

сигурно от маслото ще е :ph34r: винаги карам с пълна синтетика,и почти нямам ден,в който да не ми изключи ограничителят (7300об) :sick: , но никакви проблеми :puke:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Затова ли белият лебед на два пъти предаде богу дух?  :stupid:  :D

сигурно от маслото ще е :sick: винаги карам с пълна синтетика,и почти нямам ден,в който да не ми изключи ограничителят (7300об) :cool: , но никакви проблеми :unsure:
Ааа. Задължително трява поне до границата на червеното. Аз така права секи ден по 3-4 пъти. Ограничител най-много 1 път седмично.Иначе ще остане вода в ауспуша и ще раждяса :ph34r:. За тва газ до дупка. Пък и ме е страх да не ми се развали втека от невключване :puke: . За тва поне по 10 пъти на ден и него го включвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...