Jump to content
Guest BOGIE

2ра Национална Среща

Recommended Posts

Guest BOGIE

Спомням си аз навремето се говореше за втора национална среща тази година, още ли сме сериозни колегите от морето да ли задвижват нещата през септември ще има яко почивни дни не е зле да започнем да мислим от сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

като ще е на морето що не е февруари, тъкмо най-малко хора ще може да се съберем!то колко мини срещи ставаха по морето, ама му мина времето вече ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Вече съм и аз с Хонда и мога да дойда. Значи съм ЗА!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

след като се говори за национална аз съм ЗА но нека е на южното черноморие,че водата е по топла

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Тая тема мислех и аз да пусна с име "Honda.bg на море".Казвай те дата и да почваме да търсим полета за изява.Имам си няколко набелязани места ама...чакам да кажете :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

ЛЕЛЕ никкакъв ентусиазъм,НЯМА ДА ТРЕПЯ ПОВЕЧЕ ПТИЧКИ ОБЕЩАВАМ :beer:;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedfan

Тва лято чувам много добри изказвания за Китен.Незнам какво точно има там ама казват че било хуваво и имало какво да се прави.Пак и то навсякаде е хубаво стига да имаш манги ;) И подходяща веселяшка компания :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite

Там сме ...хехехе ...то септември морето е топло навсякъде .....знам го от опит ;) .....има доста фенове от Варна които ще присъстват уверен съм , тук е доста сериозна агитката :beer: хаиде на моретооооо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

Аз сега в Петък слизам за уиканда до Китен да гръмна в Зангадора --- Ще видя некоя оферта. По принцип съм за, ама тряя да намеря някоя читава Хонда до тогава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Lyubaka

Страшно е на Китен!! Направо е супер. Аз бях там преди седмица за около 5 дена. Мисля че би бло перфектно там да има сбирка. Или поне някъде в района. Има едно местенце малко по надолу - Частен плаж Лагуна. "Частен" ама от около 5 години никой не го стопанисва и е супер дивно красиво кътче. На около 5-6 км е от Китен по посока Лозенец. Ако искате грабваме палатките (ако е хубаво времето разбира се) и атака ! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

Идеята не е лоша--- освен за някой който се нуждае от лукс (вода) :hondarulez::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Идеята не е лоша--- освен за някой който се нуждае от лукс (вода) :lol:;)

топла? :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

идеята си я бива ;);) дерзаите :lol: и аз съм за :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedfan

Без вода!Водата е за миене :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedfan

Междудругото чувам добри отзиви и за Калиакра.Дори се чудя че никои не се сети да я предложи.Станало е супер откакто направиха тия подобрения с осветлението и било много яко.Само и аз да можех да намеря едно Хонде да дойда... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

На Калиакра може само на Болата (това е един залив 1 км. преди калиакра) - невероятен червен залив(пътя е нов, плаж, има място за палатки има бар, става за риба, има страшни миди, и за тези които идват с моторни лодки и дюшеци има пещери издълбани у скалите :P ) и от южната страна на носа м-ст Зеленика, но там не съм ходил. А на 2 км. преди тях е Дълбока - ферма за миди (най вкусните по черноморието)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

На Калиакра може само на Болата (това е един залив 1 км. преди калиакра) - невероятен червен залив(пътя е нов, плаж, има място за палатки има бар, става за риба, има страшни миди, и за тези които идват с моторни лодки и дюшеци има пещери издълбани у скалите :P ) и от южната страна на носа м-ст Зеленика, но там не съм ходил. А на 2 км. преди тях е Дълбока - ферма за миди (най вкусните по черноморието)

Ето някой, който познава качествените места по северното черноморие! Малко хора знаят за Болата, но тези които са имали възможността да отидат, никога не пропускат да повторят! Това е едно райско заливче, има си наистина бар, има кейче, вълнолом и бар. Абе яко е! ;)Относно фермата за миди... и там съм ходил, и мога да Ви кажа, че има много добри попадения в менюто като "карамелизирани миди" :P ха-ха, може да звучи нереално но е факт! Единствения проблем е, че е изключително стръмен пътя /беше, не знам вече може да са го променили/ към фермата. Е, това е от мен, мога само да гарантирам за местата, които е дал той, заслужават си! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

Единствения проблем е, че е изключително стръмен пътя /беше, не знам вече може да са го променили/ към фермата.

Пътя още е отврът :P;);););):P;) изтърбуших си съединителя докато се кача, защото има място само за една кола и двама - трима дебили с мердесеси и сакън да не стъпят в пясъка - олигофрените..., Горе направиха хубав паркинг и препоръчвам да се спира тамНо на Болата е супер и места за паркиране има...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

И КВО ??? всички знаем че има прекрасни места по морето.но няма нито дата нито място

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

то нямаме много време за предложения :lol: триабва да се пусне анкета с някое местенце и дата и да си каже всеки ;) за ;) против :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

ами то май трябваше да стане 3,4,5,6 щот са почивни. Иначе може да оставим за 22,23,24,25. Мога да резервирам нещо за Китен (вчера се върнах оттам) Сега в Петък отивам на Иракли (това е между Обзор и Слънчев бряг - за тези които незнаят) мога взема некоя оферта -казват че там било рай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

До Иракли няма нормален път! а хондите не стават много за офроуд ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ка3ака

стига мястото да е удобно за достигане :lol: и собственика на NSX-a да няма ангажименти ще доведем звяра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

До Иракли няма нормален път! а хондите не стават много за офроуд ...

То до бунгалата на Юндола щот беше много хубав.Някой чувал ли е за Шерба и Бункера. Първото е резерват,а второто е хижа в резервата. За природа няма какво да Ви говоря -- невероятна !!! Пътя до хижата е перфектен.Там са разтреляли чета партизани и Бай Тошо е направил хижата в ттяхна чест- с паметниците му още е запазен и бункера където са се укривали........ дъра...дъраУсловия отлични --- П-образна сграда посредата паркинг , две одаи кухня --- всичко легла боллНамира се на 60 км. от Варна( 30-посока Бургас и от Старо Оряхово се свива към Долен Чифлик(подминава се) и на Гроздево(село с булеварди) се свива за хижатаЩе уредя нощувка за 5 леваАко има интерес ---казвайте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

До Иракли няма нормален път! а хондите не стават много за офроуд ...

То до бунгалата на Юндола щот беше много хубав.Някой чувал ли е за Шерба и Бункера. Първото е резерват,а второто е хижа в резервата. За природа няма какво да Ви говоря -- невероятна !!! Пътя до хижата е перфектен.Там са разтреляли чета партизани и Бай Тошо е направил хижата в ттяхна чест- с паметниците му още е запазен и бункера където са се укривали........ дъра...дъраУсловия отлични --- П-образна сграда посредата паркинг , две одаи кухня --- всичко легла боллНамира се на 60 км. от Варна( 30-посока Бургас и от Старо Оряхово се свива към Долен Чифлик(подминава се) и на Гроздево(село с булеварди) се свива за хижатаЩе уредя нощувка за 5 леваАко има интерес ---казвайте
Навсякаде из Бг си ходил ве мой :D Тая оферта на мен ми допада

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

До Иракли няма нормален път! а хондите не стават много за офроуд ...

То до бунгалата на Юндола щот беше много хубав.Някой чувал ли е за Шерба и Бункера. Първото е резерват,а второто е хижа в резервата. За природа няма какво да Ви говоря -- невероятна !!! Пътя до хижата е перфектен.Там са разтреляли чета партизани и Бай Тошо е направил хижата в ттяхна чест- с паметниците му още е запазен и бункера където са се укривали........ дъра...дъраУсловия отлични --- П-образна сграда посредата паркинг , две одаи кухня --- всичко легла боллНамира се на 60 км. от Варна( 30-посока Бургас и от Старо Оряхово се свива към Долен Чифлик(подминава се) и на Гроздево(село с булеварди) се свива за хижатаЩе уредя нощувка за 5 леваАко има интерес ---казвайте
Навсякаде из Бг си ходил ве мой ;) Тая оферта на мен ми допада
всеки уикенд !!! голям бохем съм ;)Ако обаче сбирката е 22,23,24,25 ме няма ;);):D Отивам на вояж в Турция17, 18. 09 ---> това е датата !!!;););) Редактирано от group4dam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur
според мене за да се осъществи тази идея триабжа да се обяви офицялно дата и място на срещата а не само да се гововори и след това малко да се пополязира из другите форуми за да знаят повече хора а и е хубаво това да стане поне месец преди самата среща за да имат хората време да се приготвят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

Кои са тия другите форуми ? ;);)Току що говорих с управителя на хижата --- 4,50 лв./нощ. + 20 лв. за цялата залата за вечер. 17,18.09 няма записвания. Голямата одая е за 35-40 човека малката за 10-14 , но като погледнете отвън няма да ви се влиза вътремогат да се изкарат масите отвън Мястото е невероятно -- на който не му хареса му връщам парите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

много тъпа карта е тая -трите парчета докато ги съединя ..

Редактирано от group4dam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest genchotur
добре де това обявено ли е някъде офицялно или не

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

ли4но на мен като4е ли ми допадна пове4е на китен по циливизовано е!а и има ко да се прави после диско миско тва онова :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

То на Юндола сами бяхме и не можахме да се запознаем , а какво остава ако се смесим с 500 човека в дискотека. Трябва ни голям паркинг и много място (доста хора сме),така че самия китен е ужас за паркиране. Да проверя ли някоя станция -- ама ако си мислиш че на 17 или 22 ще гъмжи от пищни девойки -- грешка. По това време има само местни "биталси".ааа, сорри сега видях регистрацията :);););)

Редактирано от group4dam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

и кво ? месеца взе да свършва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

Трудно се организират толкова хора. Аз тая Събота отивам на наденици и кюфтета от кошута и свинско ;) на хижата. Ако датата 1,2 Октомври Ви устройва. Принципно имам уговорка с хижаря - само кажете, но няма начин да не Ви хареса.Пък в крайна сметка ще се съберем Варненци и околията, щото то лятото свърши

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest clockerman

Е какво сатана със срещата бе момчета ? Май никой така и нищо не казава а той септември вече минава..?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

Е какво сатана със срещата бе момчета ? Май никой така и нищо не казава а той септември вече минава..?

<{POST_SNAPBACK}>

колега, погледни тука -> СРЕЩАТА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...