Jump to content
kick

моторно масло ?

Recommended Posts

някой ползвал ли е масло I.G.A.T и какво мнение има за него....... незнам какво масло да сипна ;) това е 10W/40 HC. FORM. GTS. 46 лв. 5 литра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой ползвал ли е масло I.G.A.T и какво мнение има за него....... незнам какво масло да сипна ;) това е 10W/40 HC. FORM. GTS. 46 лв. 5 литра

Според мене няма да збъркаш ако налееш на Хондака Repsol 10w40 Полусинтетика 55лв 4 литра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говорих с едно приятелче и той каза че това масло било много читаво иначе аз съм с кастрол но искам да го сменя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това масло I.G.A.T е отврат.Пич маслата са ето това ако не ти се дават много пари за масло си вземи FUCHS 10W40 4л.около 40 лева е и е перфектно.Valvoline ,Motul,ELF,ESSO ,TEXACO,MOBIL,TOTAL,SUNOCO, това са маслата ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

валволина за мен не е масло..... и все пак мисля че много важно е от къде и от кой.... преди време говорих с един маслар който ми каза че най истинското мало е в метро кастрол....... веригата метро имали сключен договор с кастрол и зареждали всичките си магазини по цяла европа директно от производителя ...... това му го казал неговият доставчик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за какво реши , че Валволина не е масло , практиката ми показва , че за над 60 000 км с 10-40 на колата й няма нищо ;) а вече е на 190 000 км ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за това писах че много е важно от кой и от къде :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...