Jump to content
KONI

компресия на прелюд

Recommended Posts

колеги интересуваме колко трябва да е компресията на Прелюд с двигател F20A4ползвах търсачката но не открих нищо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

можге и да греша но ...9.5-10 !

забравих да спомена че на едно място прочетох че е 9,5 но ми се стори много ниска и затова питам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9,5 трябва де е спокойно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9.5 не е ли степента на сгъстяване ?..... Компресията май трябва да е повечко.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а така направо ме хвърлихте в тъпаните тъкмо се бях успокоили сега можели някой със сигурност да каже каква е истината по въпросамного е важно и наложително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е щом е важно и наложително :) 9.5 /1 ти е степента на сгъстяване, а компресията трябва да е от порядъка на 12 бара....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е щом е важно и наложително ;) 9.5 /1 ти е степента на сгъстяване, а компресията трябва да е от порядъка на 12 бара....

колега съжалявам ако нещо съм те раздразнил с моя глупав въпрос но изчетох темата за двг.на Хонда и там само на едно място се споменава че степента на сгъстяване е 9,5:1 но никъде несрещнах инфо за компресия така че ако някой знае със сигурност да казва

все още търся отговор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде пък ти дойде на ум, че си ме раздразнил....... ;) .......Ако беше така, нямаше да ти отговоря на въпроса.......Даже и емотикона съм сложил, за да разбереш че отговора е в шеговит стил.......А ти защо продължаваш да питаш, за налягането в цилиндъра ?......Нали вече ти казах че трябва да е около 12 бара......Това означава, че компресомера трябва да ти отчете компресия от 10 до 13 бара..........Ако е по ниска от 10-зле , ако е по висока от 13 -пак зле........С две думи : степента на сгъстяване и компресията са две различни неща.......Дано си разбрал вече...... :) ....А, и още нещо.......Не ползвай цитат, когато отговаряш на поста преди твоя, че тука модераторите са мноооого строги, и донякъде справедливи.....На мен за едно такова ползване, ми лепнаха наказание..... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега благодаря за търпението и разбирането което прояви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...