Jump to content

Recommended Posts

Колко са тампоните за предницата и съответно на задницата на Хонда Сивик 6-та генерация англичанка.Ако някои знае или се е сблъсквал с такава смяна ще се радвам да сподели :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За предница не знам, но моите отзаде са за смяна и ако не се лъжа 3 тампона и 1 втълка от всяка страна ... говоря за всичко. Цена от вносител на хонда за всичките е около 560лв ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предния тампон на двигателя миналата година питах беще 120 лв,значи +,- с някъв лев за различните модели Хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тампоните за отзад на носачите са 68 лв в бултрако всичко друго е втулки по 25 лв броиката пак там успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кви са тия цени ве хора-3 тампона и 1 втулка 500+лв.тарсете колегата- ms auto,скоро имах нужда от тампони,носач и други части за рекса и колегата намира всичко,има си магазин за авточасти-които квото му трябва,и оригинални и поевтини.имам му номера,но не знам дали имам право да го раздавам,така че пишете му на лични,праща по еконт и е супер стабилен пич.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За темите:2. Заглавията на темите е крайно желателно да са обяснителни, изчерпателни и в съответния раздел. Теми от вида "Вижте..." (или по-лошото "Vijte") ще бъдат директно модерирани! Примери за лоши заглавия са: "Помогнете ми", "Имам проблем", "HELP: PROBLEM", "ПОМОООЩexcl.gif!!!", "Molqvi kajete .......", "nqkoi znae li..." и т.н. Пример за добри заглавия са: "Търся ключалка за контактен ключ за АХ"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...