Jump to content
Naz

Дрифт срещичка 19.02.2009г.

Recommended Posts

Доживяхме пак да видим достатъчно сняг за опъване на ръчни, та викам довечера да направим една срещичка пред историческия музей /Бояна/ и от там може и нагоре да се катери, ще го решим. Очакваме преложения за час, но предлагам да е по-късничко защото иначе горе е претъпкано с такива като нас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aйде пенсионери , давайте да се съберем като в добрите стари времена.Бояна не ми е любимото място , но е добра отправна точка за към златните :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21:00 среща на резиденцията и там ще го мъдрим къде да ходим... :P

Редактирано от NIO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като има сняк ли се опъва ръчна :P :P .Ако има клипчета ще чакаме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами вие много бързо се разбягахте, аз докато се реша... както и да е, намерих един мнооого добър паркинг и там си се повъртях, ама имаше един лайнар с опел, който си мислеше, че ми е много забавно като се засилва срещу мен... та си тръгнах, целия кеф ми развали тъпото копеле. После по неволя на Бул. България се завъртях, слава Бого нямаше коли пред мен и зад мен, иначе нямаше да е красиво, а и аз така и така си бях доооста близо до оградата, щях да си разбия личицето на красивата ми Хонда... ама овладях ситуацията :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами макар че на няколко пъти обсъждахме варианта за нагоре , така и не се качихме . Повъртяхме малко пред музея , не че беше зле ,ама малко скука. Пък и както обикновено беше претъпкано .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...