Jump to content
Jika7a

Отново на пазара!

Recommended Posts

Мисля че познавате колата но отново ще кажа какви екстри има и т.н.Та колата:Хонда Сивик 1.3 /75к.с./ 94та годинаЕкстри:ел стъкла, ел люк, застраховка, аларма, централно заключване, чупещ волан, газова уредбаДопълнително: в багажника има спортно гърне ;) и спортен волан ;) (за съжеление не съм ги снимал но при интерес веднага могат да се видят) ;)В перфектно състояние е автомобила едиствената забелжка е че на една от лайсните и е паднала боята от тъпите автомивки.....Намръщен капак, свален заден номер на задната броня, ксенон, бели диоди на предната броня, двд "SANG" /куча марка но работи перфектно с дистанционно е/ туба кикер 12" усилвател пиле свири прилично Има и подарък 4 метални джанти с 4 зимни гуми за търкаляне в прилично състояни с оригинални тазове на хонда 13".....Това е общо взето за количката .... Незнам вие къкво ще кажете но мисля че 3600 лв е перфектна цена за автомибла просто съм много назад с парите и много ми трябват заеми и т.н.....телефона: 0886303656 /Живко се казвам/Ето и малко снимки на колата!-----> http://www.snimka.bg/album.php?album_id=28...amp;pid=7562602Тази снимка с преместения номер посредата на предната решетка е най-прясна и това е сегашното състояние на колата ..... дано ви хареса и има интерес .. Това е от мен! Поздрави !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А джантите,реши ли се да ги даваш отделно?

Не колега само с колата....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе мой,а бартер с доплащане за красиви 14-ки MSW-"OZ Desigh"?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова ли е грозна.....къкво й е незнам....кажете поне нещо за колата???Цената хубава ли е предложете вие някъква цена на която ще се продаде.....идеи ала бала....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това са джантитем,гумите са на год. и половина летни Ласса:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова ли е грозна.....къкво й е незнам....кажете поне нещо за колата???Цената хубава ли е предложете вие някъква цена на която ще се продаде.....идеи ала бала....

2500-реална цена и колкото повече наливаш в нея,толкова по се обезценява

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не може ли да си бартеросвате на лични или в друга тема...един продава 5-та генерация 1.3, отварям и гледам няква 6-та, 1.4 ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2500 мн малко ми се струва но айде....продължавам да падам.... 3400!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемам бартер за друга хонда сивик 1.5 втек ако има предложения казвайте ще нагласим нещо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3350 много дългове ми се събраха......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...