Jump to content
ivolvar

малко помощ

Recommended Posts

Днес ходих да гледам с един приятел една хонда сивик (3врати) 96 год 1,5 витек двигател цена 3400 лв.По двигателя и окачване няма забележки.Вътре купето е мнгого запазено,ел огледалата работят и стъклата.Отвън и отдолу никаде няма ръжда колата е внос от Италия.НО предната броня е пукната има дразкотина от клуч по багажника,предните гуми са заминали ,акумолатора също.кажете колко да си приготя за да я вкарам в движение.(не е регисрирана) и най-вече ме интересува колко ше ми стува една нова предна броня (и ако може да ми кажете от къде да си я купя на изгодна цена .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега но тук много солят Броня предна 96-98 285.00 лв. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами разгледай в раздел продава части и аксесоари, има доста колеги които се занимават с това, продават хонди начасти, там ще си намериш ...успех ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих да гледам с един приятел една хонда сивик (3врати) 96 год 1,5 витек двигател цена 3400 лв.По двигателя и окачване няма забележки.Вътре купето е мнгого запазено,ел огледалата работят и стъклата.Отвън и отдолу никаде няма ръжда колата е внос от Италия.НО предната броня е пукната има дразкотина от клуч по багажника,предните гуми са заминали ,акумолатора също.кажете колко да си приготя за да я вкарам в движение.(не е регисрирана) и най-вече ме интересува колко ше ми стува една нова предна броня (и ако може да ми кажете от къде да си я купя на изгодна цена .

Така като гледам, броня, акумУлатор, две гуми (защо ли само две?!), регистрация.... Приготви си да имаш 1.000 лева. Пък ако остане ще почерпиш.Не знам защо обаче искаш да купуваш нова броня, при положение че старата е само пукната. Има много места, където заваряват пластмаси. После даваш на един бояджия и за 50-60 лева максимум ще ти я боядиса. Супер ще стане..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...