Jump to content
kleni

предна стабилизираща щанга

Recommended Posts

Интересува ме дали предната стабилизираща щанга от английски сивик седан ще стане на сивик 5г хеч японка? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес докато бях в канала да сменям на англичанката маслото се загледах в тампоните на стабилизиращата щанга и да ти кажа мисля че ще стане. Само дето английскя сивик е хетч и не е много сигура. да каже някой които има седан, ама би трябвало да са идентични :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз смених горен носач на моята 5та хеч с такъв от английски сивик...окачването е почти 1към1...би трябвало да стане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разстоянието м/у лонжерите е едно и също. Предполагам че и щангата ще пасне. Само май дето не всички носачи на 5-ген имат отвори за щанга. (това не съм сигурен).п.п. Някой може ли да ми покаже как изглежда англичанка седан ?? :)п.п.п.ако искаш мога да ти измеря разстоянието м/у двата края на щангата ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разстоянието м/у лонжерите е едно и също. Предполагам че и щангата ще пасне. Само май дето не всички носачи на 5-ген имат отвори за щанга. (това не съм сигурен).п.п. Някой може ли да ми покаже как изглежда англичанка седан ?? :)п.п.п.ако искаш мога да ти измеря разстоянието м/у двата края на щангата ;)

Ами ако не ти е проблем,измери и драсни колкое растоянието м/у двете планки и м/у двата края.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...