Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив

Recommended Posts

Добра среща беше! Другия път още повече да сме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е трябвало да отчетат деиност, иначе ми се искаше да доида и да ви стисна рацете и да кажя едно здравеите, но незнаех как ще реагирате.Важното е да сте живи и здрави актове винаги ще има.

другия пат като ни видиш не се чуди а направо ела при нас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не се чуди никой няма да изгоним

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не се чуди никой няма да изгоним

коко видя ли снимките имаго и баща ми вече е в купа и да отрича имаго на наши срещи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги доста хора :cool: Хобаво време и приятни мигове !Може да не бях ,оабче сам доволен от сваршената работа .Хондата ми стана като нова :) с мн лъскава броня минах 1000 км за 2 дена .поразтъпках я малко из магистралите ! И е на прибирам се в 12:20 вечерта отрепан от път. Необаичам да пропускам.. Но понякога ...Хубави снимки .. Танки давай твоите да видим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му се не види!Не дойдох и ей на-не можах да е запозная с колегата с CR-V-то!Досега се самичък си бях! :) Майна-земи вече я преобуй тая твойта,че загрозява изгледа ве! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимки:

Публикувано изображение

Много си бърз със снимките бе пич аз уж за малко а ти се ме хванал хахахаха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее, хубава среща, хубаво време и без да искам се пре...ах, да взема апарата и хич да не се сетя за резервна батерия или да видя, че тая има нужда от зареждане и така някъде към 5-тата или 6-тата снимка просто отказа да снима вече, пък ако беше за светкавица и до 3-та нямаше да докарам, ама кво да се прави, ядосаха ме в къщи и от яд само награбих апарата и излязох. ще кача тея дни и моите снимки....колкото и да са малко :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

не са много, но тук ми умря батерията. съжелявам за закъснението но ми е мъка да докопам свестен комп от който да ги кача

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...