Jump to content
Sherman

2бр фланци за джанти 4х114.3

Recommended Posts

Продавам си фланците тъй като новите джанти са много изнесени навън. Иде реч за 25мм стоманени фланци, от които излизат 4 шпилки. Към тях давам и 8 гайки за притягане на фланеца към главината. Централния им отвор е 66мм. Изглеждат по абсолютно същия начин като тези само дето моите са с 4 дупки :)

Публикувано изображение

Цена 100 кинта за 2-та фланеца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам си фланците тъй като новите джанти са много изнесени навън. Иде реч за 25мм стоманени фланци, от които излизат 4 шпилки. Към тях давам и 8 гайки за притягане на фланеца към главината. Централния им отвор е 66мм. Изглеждат по абсолютно същия начин като тези само дето моите са с 4 дупки :)

Публикувано изображение

Цена 100 кинта за 2-та фланеца

цена?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

очила?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повторя...цената е 100лв за двата фланеца заедно със 8-те шпилки, които стърчат от него и 8 гайки за стягане на фланеца към главината...карани са много малко и в перфектно състояние :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:( давало 30 лева момчето?!? Ей келеш, за тия пари няма да отида до колата, да си сваля задните джанти и да ти махна фланците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови от дураллуминий са толкова пари...цената за стоманени, ползвани е мега висока :(

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде е тази цена нови от алуминий да ходя да си взема по-тънки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, в 50-тото си мнение пускаш обява за продажба - ок, но в 51-вото вече наричаш някого "келеш"......сещаш ли се как ще бъдеш награден от модовете като се поразсънят? Това, че дадена цена не се харесва на някого, както и ответната оферта на друг не дава повод за такива епитети в този форум!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами...наградявайте ме както искате бре....ама оня с 30те лева се подиграва с мене....кво общо имат броя на мненята ми...в виж кога аз съм регистриран и кога другия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , единствения който се подиграва тука си ти с цената от 100лв за два фланеца от керливо желязо. Разбира се имаш пълното право да им искаш и 1000лв даже но не обиждай човек който ти дава реална цена. Защото за още 40лв той ще си ги вземe алуминиеви и то на реномирана фирма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите фланци са взимани от ЕТЕ...ще ме прощаваш ама са далеч от керливо желязо...исках да ми направят от алуминий, но казаха, че вече не ги правят по-дебелите фланци от алумин. Направени са от неръждавейка и не тежат кой знае колко много. Кажи къде са тия фланци за 140лв на реномирана фирма? Даже мога да покажа фактурата за моите фланци без гайките колко съм ги плащал...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди известно време и аз търсех фланци,ама като ми казаха 200 лв за два броя и .....,така че тази цена на колегата даже с гайки направо е не реална,така че не го нападайте за цена,а само за това,че се държи грубо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде покажи я тази фактура, да видим за колко си ги купил и за колко ги продаваш, след като са ПОЛЗВАНИ !!!Колега policaja, сещам се за кой колега говориш, но ако направиш справка със стругар, ще видиш за какво иде реч :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брато...тия фланци не са правени на струг, а на CNC...предполагам знаеш разликата или и да не знаеш нема аз да ти отварям очите...не малко приятели изпищяха заради фланци правени на струг при кварталния бай стругар...зор нямам да ги продавам....дал съм над 150лв за фланци и гайки...и за това, че съм ги карал 2 седмици и още толкова са ми стояли в кашончето няма да ги подарявам...коментар на цената може да има ама не и за такива калъфи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...