Jump to content
mitri

Продавам ХОНДА Прелюд 2.0 Ex

Recommended Posts

Хонда Прелюд 90 г. 2.0, нов внос от Германия ( 1 собственик), сервизна книжка, реални километри 222 000 км., оригинални джанти, нови зимни гуми, шибедах, ел. пакет, напълно обслужена, не е карана в България, автомобила е без забележки, CD, mp3, нови тонколони.

Цена: 4700 лв.

тел. : 0898 70 90 25, София

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега би ли дал по-подробно инфо за двигателя .. B20?? коя версия ?? Иначе колата изглежда прекрасно ... снимки на салона биха помогнали за продажбата ! Поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да кажа, незнам коя версия е двигателя. Знам че е 2.0 - около 140 коня. Снимките са от телефон и нямам на салона. Иначе салона е сив плюш и е супер запазаен, таблото също няма забележки. Колата е в София и може да се види по всяко време. За повече инфо на телефона, който съм дал или вие напишете телефон ще ви се обадя. Колата наистина е много добра!Поздрави!

Редактирано от mitri

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да кажа, незнам коя версия е двигателя.

Какъв е номера на двг.? Огледай го, лесно ще се уточнят к.с. Добре изглежда колицата! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле колко съм зле. Чак сега разбрах за номера на двг. Ето го и него: B20A 337 003 09Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колицата е много добра! Коментари за цената само по телефона или на място :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

би ли сложил една снимка на двигателя,защото ЕХ водят карбураторите,а те най-често са без халогени както е тази кола.......ако е карбуратор историята е съвсем друга.на отворен капак ще стане ясно В20А3 или В20А9 е.успех с продажбата,колата изглежда доста запазена което е рядкост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата все още се продава но вече за 4200 лв :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак колата колко коня е с карборатори или не

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата не е с карбуратори. Наистина незнам колко коня е. Като ги смятам по киловтите излиза около 109 коня. Цената вече е 3800 лв :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колата не е с карбуратори. Наистина незнам колко коня е. Като ги смятам по киловтите излиза около 109 коня. Цената вече е 3800 лв :lol:

:D как сигурно го казваш,а си в голяма грешка.колата ти има карбуратори.защо просто не сложиш снимка на двигателя-ще ти ги покажа къде са?но дори и това което каза потвърждава че колата ги има(два на брой).109 конски сили е 2000см^3 с един празпределенителен вал и 12 клапана,както и с два карбуратора.ако беше 140 коня щеше да е 2000см^3 с два разпределителни вала и 16 клапана.

preludei Posted Mar 9 2009, 01:21 PM Все пак колата колко коня е с карборатори или не

да,колата е с карбураторите Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам ! B20A3... = 109 коня = dual carb/два карба/ + 12 винтиля + един вал ! :D Успех с продажбицата !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте отново. Нямаше ме няколко дни и затова не отговорих.Понеже колата не е моя а на един приятел, лично отидох да видя двигателя за да изчистя въпроса с карбураторите: да колегите са прави- два карбуратора и 109 коня. Извинявам се но и мен ме бяха подвели. Иначе сега добрата новина. Вече само за 3400 лв. :(И нов телефон: 0899775776

Редактирано от mitri

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРОДАДЕНА!!! Модератор да заключи или изтрие темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така .. а сега новия собственик да се похвали незабавно ... честито му ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...