Jump to content
murdera

Впечателние за тези гуми ?

Recommended Posts

Търсачката не намери резултати,някой ползвал ли е такива гуми ? Това е най-евтината нископрофилна и много се чудя дали има смисъл да ги купувам или да събера за някоя маркова !!! Размерът е 215/40/17 и струва 160 лв.

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Обичаш да караш по екстремно изобщо Забрави да си правиш експерименти.Аз така се набутах с Ling Long некви китайски боклуци.Подведох се защото шарката им бе 100% копие на Yokohama.На сухо колкото и да въртя гуми нямат загряване и все си буксуват при по-агресивно потегляне,пък в завой как поднасят направо ти настръхва косата.Единствено останах доволен при нормално каране в дъждовно време.През каквато и локва да минах няма поднасяне което се дължи на формата на протектора както споменах в началото.Компромисвен вариант е нещо 2г.от нововноските ако си намериш.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такива гуми за предни, размер 205/45/16Много се чудих дали да ги взема, все пак са китайки, но намерих из Нета, че един пич със Субару СТИ е с четири такива, скъсва ги от каране и е доволен.Карах ги миналото лято с тях, не съм имал проблеми нито на сухо, нито на мокро. Гумата е малко твърда заради по-дебелия страничен борд, но за сметка на това носи на нашите пътища, а страничната стабилност е впечатляваща. За тази цена просто няма аналог.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз гледах ревюто на тоя пич със субарото и много се зачудих....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз карах рекса миналото лято със такива 195/50/15 и останах много доволен . Особено на мокро ме впечатлиха .относно цената ....... аз мойте ги купих със отстъпка за по 90 лева бройката един приятел гумаджия ми разказа че един пич си карал SL 500 със такива и бил много доволен .Тъй че според мен си струват :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами освен да взема 2 предни,пък по натам ако имам пари ще взема направо 4 такива Публикувано изображение

 

Като отворих сайта им пише ,че са сингапурски.... още няколко мнения ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти предложа Yokohama Parada spec 2-215/40/17.Ако имаш интерес драсни 1 лично.Става дума за чисто нови гуми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам приятел,който ги продава. Според него са прилични,но с по-малък пробег и не държат много добре в дълбочина на протектора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам с фиренца. Мой познат, който се занимава с гуми ме помоли да ги тествам. За сега нямат проблеми при нормално каране. При по-високи скорости в завой ми се струва, че губят сцепление. Само това мога да кажа. Карал съм ги 2000 км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз от днес съм с Фиренца СТ-07 (185 / 60 R14). Цената наистина е доста добра. Преди да ги взема четох из форумите и по-голяма част от коментарите са положителни, включително попаднах на поста на онзи пич със Субаруто. Днес ги тествах в градски условия - добре се държат, ниско ниво на шум, наистина е малко твърда, но съм карал и с по-твърди, така че в това отношение също са ок, при спиране наистина съм впечатлен. Искам да ги видя как са на мокро и ще пиша като ги покарам малко повече, включително и извънградско.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...