Jump to content
CkopnuoH

лети джанти 17" 4x100

Recommended Posts

Някой ако се интересува лети джанти немски борбет 17" 7J 17h2 4x100 междуболтово пространствос гуми FALKEN 205/17/40z ПРОДАВАМ. Гумите са без грайфер затова не ги смятам (купени са от съфорумец, но тъй като ми излязоха други джанти тези ми стават излишни - купих ги за 800лв. давам ги за 650лв.)ето и снимка, при желание ще направя още снимки:http://forums.hondabg.com/uploads/12321961..._1028_77132.jpgнамират се във Варнадобавям и 2 фланеца алуминиеви доста добре направени към 10-15 мм пак за 4 х 100 мм междуболтово разстояниеджантите стават за опел - корса до 98, рено меган до 98-ма и хонда сивик до 5-та генерация както и за голф до голф 3цъфките са оригиналните на гумите метални, в доста добро състояние са но на снимката не се вижда, ще ги снимам по-подробно при желаниеПП. Не са удряни заварявани изправяни и т.н. има леки драскотини по самият ръб но само на тази която е на снимката, другите са като нови

Редактирано от CkopnuoH

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам доста колеги продават 17-ки и то на доста по-ниски цени....явно некаф зор е настанал....ето една снимка на колата както са били как стои джантатаhttp://forums.hondabg.com/uploads/12341927..._1028_30639.jpgПродават се до 16-ти февруари, след това обявата да се счита за невалиднамерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

понеже доста колеги непрекъснато питат реших да опиша тук да не обяснявам на всеки индивидуално:

 

ето снимки реални след монтажа им (преди 1 седмица считано към днешна дата 20 март 2009)

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

цена кое как ми е излязло (джанти 800 лв - продавам ги за 650лв.)

изчаках 2 месеца но никой не прояви интерес затова си ги измих, сложих им нови гуми

2 предни DUNLOP SP 9000 с перфектна шарка, 2 задни NANKANG пак със същата шарка (ако има много голям интерес ще я снимам с монета вътре да видите поне 5 години има живот в таз гума) 205 /17 /40z

така гумите ми излязоха по 85 лв бр. което е 340 лв. монтаж баланс там 25 лв. както и секретни болтове още 25 лв

 

дотук е 1190 лв с баланса и секретните болтове, да не говорим че съм ги чакал 3 месеца тези гуми и ходих до бургас да ги взема

 

ако някой много ги иска в състоянието което са определям цена от 980 лв

(джантите са в перфектно състояние както отвътре така и отвън ет мисля е 35 но незнам как да го измеря на джантата не го пише)

 

не ги продавам само джанти тъй като какво да правя гумите? а те са нови, неискате ли нови гуми ами някакви галоши да сложите и да се претрепете и пак баланс и пак сто неща...

 

 

обща цена 980 лв. ако не ги искате в тази конфигурация просто не пишете (възможен е лек но само лек коментар на тази цена)

 

на заинтересованите намират се във Варна - тел 0896 744 350

 

благодаря за проявеният интерес

Редактирано от CkopnuoH

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

джантите са изключително здрави и учудващо леки, просто са уникат! успех с продажбата!съжалявам за оффа, колата ти е направо кукла :) успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахм, след като ги сложих изглеждаха така....но като я запалих се свали окачването и вече не изглежда като джип 4х4 ами съвсем нормално си легнаха в калниците :) ако някой иска снимки със сегашното състояние мога да кача...както и вече като се пооцапаха много по нагледно се вижда шарката... а за допиране отъркване и др. неща не, съвсем нормално си е не опира в завой докрай с волана, въпреки че по каталог максимум гуми до 195 поема.....сивика, явно джантите са такъв модел че доста изнасят гумата навън... и няма никакъв проблем, както и аз самият се опасявах в началото...много добре вози невероятно бързо набира, дори при 1-ва и втора невероятно изтегля ако се отпусне съединителя малко по рязко.. в началото исках да ги продам защото не бях сигурен дали няма да опира или не, но сега вземам да се разубеждавам и май ще си ги запазя защото наистина са невероятни..но криза е пари трябват и можеби скоро може да се разделя с тях...от вас зависи дали ги искате :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нова оферта към днешна дата, джантите + новите гуми за 800 лв. или бартер за 15-ки джанти 4х100 (без заварки кривини и прочие ако може с подобна шарка или не) със гуми 195/50/15 по възможност с грайфер за 2 лета поне с доплащане от ваша страна 500 лв. (лек коментар на цените на място след оглед )готов съм на всякакви предложения хайде колеги супер спешно ми трябват пари !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами не колега мерси, малко са ми парите които даваш, засега имам голяма нужда от пари, ще изчакам и оферти на др. колеги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

740 лв последна и крайна цена (джанти+нови гуми), по надолу немога да смъкна, хайде ако някой ще ги взима да ги взима ако не, ебаси кризата дето е настанала.... :D звънете на телефона при интерес 0896 744 350 ако не оставам си с тях и тва е повече обявата няма да бутам, 4 месеца се продават мега...зле който има и голям интерес на място оглед, цена коментар и т.н.

 

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нова цена актуална към днешна дата -19.08.2009 - 550 лв. гуми + джанти да напомним какво се продава - 4 бр. джанти немски 17-ки BORBET ет35 - 7,5 J 4х100 междуболтово разстояниесъс гуми 2 предни DUNLOP SP 9000 с перфектна шарка, 2 задни NANKANG пак със същата шарка нископрофилни 205 /17 /40zнамират се във Варна(продавам си колата, все на някой не му достигат пари и затова гумите отделно, инак няма смисъл) мисля че цената е повече от разумна тел 0896 744 350

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продадени може да изтриете темата! ПРОДАДЕНИ СА!Благодаря за вниманието!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...