Jump to content
Стефан Пасков

нова хонда в18с4

Recommended Posts

да се похваля колеги с нова англичанка вти много ште съм благодарен за съвети относно обслужването/масло? консумативи и т.н./ благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега за избора. Пусни някоя снимчица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ролка и ремък сменяш задължително, маслото ако не е сменяно и него, филтрите...това са задължителните неща, за други си зависи от състоянието на колата, може някакви тампони, шарнири но трябва да се проверят и ако са здрави нямаш грижи. Иначе честито за придобивката, тя беше ли регистрирана, платен ли е акциз ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ролка и ремък сменяш задължително, маслото ако не е сменяно и него, филтрите...това са задължителните неща, за други си зависи от състоянието на колата, може някакви тампони, шарнири но трябва да се проверят и ако са здрави нямаш грижи.Иначе честито за придобивката, тя беше ли регистрирана, платен ли е акциз ?

това е ясно имах предвит кои марки/масло ролки ремъци/ акциза сега ште го плаштам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен колега! много безаварийни км ти пожелавама колкото до ремъците и ролките... според мен най-добре Honda :P после да не се притесняваш стрелката на оборотомера ти редовно да сочи някви червени цифри :) щом си се ориентирал към B18 е ясно, че няма да я караш до 3к оборота :)успех !п.п. аз съм с масло мобил 1, доста хора с такова карат, но всеки ще те посъветва различно. имало е такива теми и всеки препоръчва това, с което кара. свещи - NGK, а за филтрите.. там вече незнам чак толкова значение да има..да не са някви за 5 лв само :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами колега в Пловдив има няколко магазина за оригинални японски части и се обръщаш само към тях, и да нямат нещо го поръчват, коректни са и няма да те излъжат.Ако не ги знаеш каде са магазините драсни ми на лични. За маслото Мотул или Мобил 1. И двете са хубави. Ииии Успех с Дзвера :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след кратък размисъл колеги реших да си сложа двигателя на моя сивик 5 ген купе :lol: просто купето ме кефи повече а останалото 1 колега ште го пусне за продажба ще съм благодарен за всеки съвет понеже ште го правим/swap/с 1 колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страхотен избор, сивик купето наистина е мн по-красиво. Пусни си една тема в раздела Проекти и ще видиш колко много хора ще се включат да ти помогнат. Успех със суапа. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега добър избор и то доста :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след кратък размисъл колеги реших да си сложа двигателя на моя сивик 5 ген купе :) просто купето ме кефи повече

...даже и кратък размисъл не е трябвало да има Купе с Б18С4 си е супер избор...ся колегите с англичанките да не ме погнат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страхотен избор, сивик купето наистина е мн по-красиво. Пусни си една тема в раздела Проекти и ще видиш колко много хора ще се включат да ти помогнат. Успех със суапа. :)

еи за това ме кефи тоя форум секи помага сега съм малко ангаже и правя леко отлагане във времето но започнали ще пусна тема сигурно ще ми е нужна помощ и съвети

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега и много безаварини километри както се казва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...